Garanti bankası İhtiyaç ve borçlar için nakit hazırladı! Gişelere giden ödeme alıyor!

Garanti Bankası son dakika yapmış olduğu kredi kampanyasında ihtiyaç kredisi borç kapatma kredisi kullanacak olan vatandaşlara, gişelerden ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi ödemesi yapıyor. 50000 TL'ye kadar yapmış olduğunuz tüm başvurularda 36 ay vadeli, sizlere düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirecek olan bu banka, yaptığı bu son kampanyada, diğer bankalardaki olan borçlarınızı kapatmanızı istiyor. 

KREDİ BAŞVURUSU

Son zamanlarda özellikle Garanti Bankası yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte adından söz ettirirken ihtiyaç kredisi borç kapatma kredisi kullanacak olan kişilere düşük faizli kredi vermesinden dolayı vatandaşların tercih etmiş oldu, bankaların başında geliyor. 

Ekonomik sıkıntı yaşayan ve acil para ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için uygun faizlerle kredi ödemelerinden faydalandırmak isteyen Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyurularda özellikle kredi başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç veriyor. 

Kredi başvurusu gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara acil ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde sonuç alabilecek ve onaylanan bu kredileri hesaplarına yatırarak kullanabileceksiniz. 

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Garanti Bankası üzerinden borç kapatma kredisi veya ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin bireysel müşteri olması durumunda en yakın banka şubeleri üzerinden kimlikleriyle birlikte gelir belgesiz, bu kredileri alabileceğini de söylemek istiyoruz.