Garanti Bankası Mutlu Edecek Formül Buldu, Borcu Olan Kişilere 50 Bin TL Nakit Ödemesi Yapılacak

Garanti Bankası mutlu edecek formülü buldu. Banka borcu olan kişilere 50.000 tl ye kadar nakit ödemesi yapılacak. 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli verilecek.

Ekonomi 20.11.2021 - 11:37 20.11.2021 - 11:37 Vural Pars

Garanti Bankası son dakika yapmış olduğu kampanya ile birlikte diğer bankada borcu olan vatandaşlara 50.000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi vereceğini duyurdu. Ekonomik sıkıntılar yaşayan vatandaşlar borç kapatma kredisi arayışında ise Garanti bankası'ndan yapmış olduğu bu Kredi kampanyasına katılarak yüksek limitli kredi kullanabilir. Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden de yapılan duyuru ile birlikte Garanti Bankası müşterisi olan kişiler ihtiyaç kredisi alarak hızlı bir şekilde başvuru yapabilir ve onay alabilirler. 

Bankalarda falan kredi kartı borçları ihtiyaç kredisi borçları ve kredili mevduat hesabı borçları için borç transferi kredisi almak istiyorsanız düşük faiz oranları ile Garanti bankası'na yapmış olduğu bu kampanyaya katılabilirsiniz. Garanti Bankası yapmış olduğu kredi kampanyasında 36 ay vadeye kadar 50.000 TL tüm banka borçlarınızı tek bir yere kapatan borç transfer kredisi imkanı sağlayacak. 

Garanti Bankası başvuru şartları belirlendi...

Garanti Bankası başvuru yapmak isteyen vatandaşlara 50.000 TL'ye kadar borç transferi kredisi vereceğini Kendi resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız 50.000 TL'ye kadar bu transfer kredilerine almak isteyen vatandaşlar istedikleri zaman başvurularını gerçekleştirebilir ve hemen onay alabilirler. 

Başvuru yapacak olan kişilerin emekli olması durumunda emekli maaşı Garanti bankası'na taşınması istenecek sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda da son iş yerinde en az üç aydır maaş alıyor ve sigorta primleri yatıyor olması istenecek. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan vatandaşlar Garanti bankası'nın yapmış olduğu 50.000 TL borç transfer kredisi kampanyasına katılabilir. 

IMG_20211118_132634-1

Başvuru Nasıl Yapılır? 

Garanti Bankası üzerinden 50.000 TL borç transfer kredisi başvuru yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek sadece kimlikle gelir belgesiz borç transfer kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Garanti Bankası şubeleri üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusu sonrasında kimlik numaranız üzerinden diğer bankadaki tüm borçlarını hesaplanarak sizlere tam limit olarak Kredi verilecektir. Diğer bankalardaki toplam mı oluyorsunuz 30.000 TL ise 30 bin TL'ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi kartı veya Kredi kapatması sonrası bu bankadan ihtiyaç kredisi veya Bonus özellikli kredi kartı başvurusunu Bir ay sonra yapabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@