Garanti Bankası Resmen Duyurdu Herkese 150 TL Hediye! Son Tarih 31 Mayıs

Garanti Bankası duyurdu! Garanti Bankası herkese 150 TL Hediye. Garanti Bankası son başvuru tarihi 31 Mayıs 2021 olarak belirlenen yeni bir destek duyurdu!

Ekonomi 10.05.2021 - 00:09 10.05.2021 - 00:11 Berkay Keskin

Garanti BBVA Bankası vatandaşın yüzünü güldüren bir kampanya duyurusu yaptı. Banka tarafından gerçekleştirilen açıklamada, emekli arkadaşlarını davet eden emekli vatandaşlara her bir arkadaşı için 150 TL nakit ek promosyon hediye edileceği açıklandı. Söz konusu kampanyanın 31 Mayıs'a kadar geçerli olacağı belirtildi. Peki Garanti BBVA emekli promosyon kampanyası detayları ne? Garanti Bankası'ndan herkese 150 TL hediye müjdesi! Detaylar haberimizde sizlerle...

Türkiye'de 2021 yılı içinde promosyon ödemesi alacak emekli vatandaşlar, tüm bankaların promosyon kampanyalarını araştırıyor. Garanti BBVA Bankası, resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirdiği açıklama ile başka bir kurumdan emekli maaşını alan arkadaşını ve yakınını, emekli maaşını Garanti BBVA'ya taşıması için bankaya davet eden emeklilere 150 TL ilave promosyon ödemesi gerçekleştirileceği duyuruldu. Garanti BBVA'dan emeklilere hem promosyon hem de ek 150 TL fırsatı! Garanti BBVA'dan 150 TL ilave promosyon ödemesinin tüm detayları haberimizde sizlerle. Son tarih 31 Mayıs! Kaçırmadan sizler de 150 TL ilave promosyon ödemesi alabilirsiniz.

Garanti BBVA'dan Emekliye 150 TL Ek Promosyon Müjdesi!

Kampanyaya katılım Garanti BBVA Mobil ve şubelerinden gerçekleştirilecektir. Kampanya dahilinde Garanti BBVA emekli müşterilerimiz, 1-31 Mayıs 2021 tarihleri içerisinde başka bir kurumdan emekli maaşını alan arkadaşını veya yakınını, emekli maaşını Garanti BBVA'ya taşıması için davet edecek ve 150 TL ilave promosyon ödemesi alabilecekler. Üstelik davet için bir sınır belirtilmemiştir.

Davet eden vatandaş Garanti BBVA Mobil > Başvurular > Emekli Bankacılığı > Emekli Arkadaşınızı Davet Edin adımlarını takip ederek davet kodu oluşturur ve davet edeceği kişiyle paylaşabilir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanılacak?

Davet edilen vatandaş Garanti BBVA Mobil'e giriş yapacaktır. Ardından Başvurular kısmından Emekli Bankacılığı kategorisine tıklayacak ve o bölümden Emekli Maaşı Taşıma işlemlerine giriş sağlayacaktır. Promosyon tercih alanında "Evet istiyorum" ve "Davet Kodu İle Maaşımı Taşıyacağım" tercihini işaretleyerek "Davet Kodu" kısmına arkadaşından aldığı kodu girmesi gerekmektedir. Bütün maaş belgelerini onaylayarak maaş taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

Davet edilen vatandaş şubelerden de davet eden kişiden aldığı kod ile maaş taşıma işlemini yapabilir. Bu işlem için daha önce aldığı davetiye kodunu işlemler esnasında şube personeli ile paylaşması veya şube de işlem esnasında üretilerek davet edene SMS yoluyla gönderilen davetiye kodunun davet eden tarafından kendisi ile paylaşılmasının ardından şube personeline ileterek maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirebilir.

Davet edilen vatandaşın son 30 gündür Garanti BBVA'dan emekli maaşı almamış olması gerekmektedir. Davet edilen vatandaşın ilk maaş ödemesi ve promosyon ödemesini almasının ardından, takip eden en geç 1 iş günü içerisinde davet eden kişinin maaşının yatırıldığı vadesiz TL hesabına iletilir.

Son Tarih 31 Mayıs

Garanti BBVA'nın, emeklilere özel 150 TL ek promosyon müjdesinde son tarih uzatıldı. Bu çerçevede 31 Mayıs 2021'e kadar kampanyaya katılım sağlanabilecek. Böylelikle emekliler, arkadaşlarını da Garanti BBVA'lı yaparak, arkadaşları sayısınca 150'şer TL ilave promosyon ödemesi alabilecekler. Garanti BBVA 150 TL ek promosyon kampanyasının daha geniş olarak detaylarına, Garanti BBVA resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@