Garanti BBVA'dan gelen haberle birlikte emeklilere yapılacak 7500 TL'lik nakit promosyon ve ek ödemeler dikkat çekti. Bu kampanyaya katılmak ve değerlendirmek için son başvuru tarihi de paylaşıldı. Emekli promosyonunda Garanti Bankası BBVA'nın kampanya şartları belli oldu.

Garanti BBVA, kampanya doğrultusunda emeklilere 7500 TL'ye varan ödemeler yapacak. Kampanyada son başvuru tarihi de açıklandı. Bu sefer elini çabuk tutanlar yüksek promosyon ödemesinden faydalanabilecek. Garanti Bankası'nın son zamanlarda emeklilere sağladığı imkanlardan ötürü büyük dikkat çektiği de bilinen bir gerçek. Başvuru yapılması halinde günler içerisinde ödemenizi hesabınızdan alabilirsiniz.

Garanti BBVA Emekli Promosyonları

Garanti BBVA 3500 TL emekli maaşına kadar 3600 TL emekli promosyonu ödüyor. Eğer maaşınız 3500 - 7500 TL arasında ise 4200 TL emekli promosyon verilirken, 7500 - 10.000 TL arasında ise 5400 TL emekli promosyonu alacakınız. 10 bin TL ve üzeri emekli maaşı alan müşterilere 6000 TL ödeneceği belirtiliyor.

Son Dakika TBB Açıkladı: Depremden Etkilenenlerin Banka Borçları Erteleniyor! Son Dakika TBB Açıkladı: Depremden Etkilenenlerin Banka Borçları Erteleniyor!

garantiii

1500 TL Ek Ödeme Yapılacak!

Öte yandan Garanti Bankası aracılığı ile otomatik fatura talimatı ve çeşitli şartları karşılamanız dahilinde 1500 TL'ye varan ek ödemenin sahibi olacaksınız. Bununla birlikte 6000 TL'lik emekli promosyonu da dahil edilir ise toplamda 7500 TL ödeme hesabınıza aktarılacak.

Promosyonda Son Gün 31 Aralık 2022

Emekli promosyonunda son başvuru tarihinin 31 Aralık 2022 olduğu belirtiliyor. Bu tarihten sonra çok daha farklı promosyon tarifeleri uygulanabilir. Dolayısıyla emekli promosyonu almak istiyorsanız sizler de yılbaşı gelmeden evvel başvuruda bulunabilirsiniz. Garanti Bankası'nın emekli promosyon kampanyası çok sayıda emekli tarafından tercih edildi.