Banka borçlarını kapatmak için ihtiyaç kredisi kullanmak için yeni bir kampanya hazırlandı.

Garanti Bankası tarafından başlatılan İhtiyaç Kredisi ve borç kapatma kredisi kampanyasına iki kamu bankası daha dahil oldu. 3 banka üzerinden de sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, 50000 TL'ye kadar ödeme olabilecek ve borçlarınızı kapatmak içinde kredi kullanabileceksiniz. Son zamanlarda yapılan ihtiyaç kredisi kampanyalarında en çok tercih edilen ve masrafsız kredi imkanından faydalanmak isteyen vatandaşlara ödeme verecek olan Garanti Bankası, yaptığı yeni kampanya ile birlikte hemen kredi işlemleri gerçekleştiriyor. 

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Garanti Bankası gibi, Ziraat Bankası ve Halkbank tarafından da yapılan bu kampanyalardan, bireysel müşteriler istedikleri zaman başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Garanti Bankası, Ziraat Bankası Halkbank tarafından yapılan kampanyada özellikle de emekli olan vatandaşların emekli maaş almaları durumunda daha yüksek limitlerde kredi ödemeleri alacağını söylemek istiyoruz. 

Garanti Bankası kredi başvurusu...

Garanti Bankası düşük faiz oranları ile birlikte bireysel olan tüm vatandaşlara, mart ayı sonuna kadar düşük faizli kredi ödemeye devam edecek. Garanti Bankası üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz bu kredilerden yararlanmak istiyorsanız, 3 ay ertelemeli işlem yapabilir ve 50000 TL'ye kadar krediyi hesabınıza yatırabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz ihtiyaç kredisine banka hesabınıza yatırmak istiyorsanız, Garanti Bankası üzerindeki hesabınız üzerinden başvurunuzu internet şubesi üzerinden yapmanız gerekiyor. 

Ziraat Bankası ve Halkbank, İhtiyaç Kredisi...

Ziraat Bankası ve Halkbank, kamu bankaları olmalarından dolayı düşük faiz oranlarıyla birlikte vatandaşlara kredi vermeye devam edecek. Kamu bankaları üzerinden yapmış olduğunuz bu başvurularda kredi ödemelerini alacak olan tüm vatandaşlara garanti markası gibi, Ziraat Bankası ve Halkbank da sorgusuz sualsiz kefilsiz masrafsız, gelir belgesiz 50000 TL ödeme yapacak.