Garanti Bankası ve Halkbank Emekliye Maaşlarına Göre Kredi Vermeye Devam Ediyor! Bugün Başladı

Garanti Bankası ile birlikte Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlara nakit ihtiyacı olmaları durumunda kredi ödemeleri hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Emekli olan vatandaşlar için yapılan kampanyalarda, Garanti Bankası ile birlikte Halkbank, yapmış olduğu kampanya ile birlikte düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştireceğini açıkladı. Garanti Bankası ile birlikte Halkbank üzerinden sizlerde emekli maaş alıyorsanız veya maaş, taşıma işlemlerine bu bankalara yapmak istiyorsanız maaşınıza göre, ihtiyaç kredisi 100000 TL limitle kullanabilirsiniz. 

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

100000 TL Emekli Kredisi Başvurusu:

Acil ihtiyacı olan tüm emekleri için yapılan bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan emeklilere bankalar hızlı bir şekilde kredi ödemesi gerçekleştirecek. 

Garanti Bankası üzerinden işlemlerinizi yapmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için garanti Bankası şubelerine giderek işlemlerinizi yapabilir veya bankadan internet sitesi veya internet bankacılığı üzerinden de işlem yapabilirsiniz. 

garanti-bankasi-1 (2)-2

Kamu bankası olarak hizmet veren Halkbank üzerinden 100000 TL'ye kadar Emekli Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar ise şubelere gitmeden işlemlerini Halkbank, mobil uygulaması üzerinden yapabiliyor. Emekli maaşınızı, Halkbank şubesini taşıdıktan sonra sizlere verilecek olan bu kredilerde düşük faiz oranları ile birlikte 100000 TL'ye kadar kredi kullanabilecek ve 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabileceksiniz. 

Garanti Bankası ve Halkbank tarafından başlatılan kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi ödemeleri gerçekleştirilecek ve hemen aynı gün içerisinde hesaplarına ödemeler yatırılacaktır.