Garanti Bankası yeni duyuruda 60.000 TL'ye kadar "Gelir Belgesiz Kredi" verilecek! Son dakika açıklama yapıldı!

Garanti Bankası, vatandaşlara 60.000 TL'ye kadar kredi ve kredi kartı borçlarını kapatma fırsatı sunuyor. Bu kampanya kapsamında, 60.000 TL'ye kadar olan borçlarınızı kapatmak isteyen herkes için 24 ve 36 aylık vadeli kredi seçenekleri sunuluyor. Bu işlemleri Gerçekleştirmek için Garanti Bankası şubelerine başvuruda bulunabilir ve istedikleri zaman bu banka üzerinden kredi kullanma olanağına sahip olabilirler.

Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı! Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı!

Garanti Bankası'nın ihtiyaç kredisi kampanyası, nakit ihtiyacı olan ve kredi ödemelerini yaparak hızlı bir şekilde sonuç almak isteyenler için ideal bir seçenek sunuyor. Başvurular sonucunda, 5 dakika içinde onay alabilir ve ödemeniz banka hesabınıza aktarılabilir.

Garanti Bankası'nın bu kampanyası, uygun faiz oranları ile borçlarını kapatmak isteyen vatandaşlara büyük bir kolaylık sağlıyor. Başvuru yapmak isteyenler, bankalarına giderek güncel kredi ve kredi kartı borçlarını kapatabilmek için başvuruda bulunabilirler.

Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyasına başvuracak olanlar için bazı koşullar bulunmaktadır. Bu koşullar, bireysel müşterilerin son iş yerlerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olmalarını ve kredi puanlarının 1200 ve üzerinde olmasını gerektirir. Bu kampanya, güncel kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmak isteyenler için geçerli olup, icralık veya avukatlık olan borçlar için geçerli değildir.