Garanti Bankası’ndan 0.49 Faizli Devlet Garantili Nakit Ödeme… Son Dakika Haberi Önemli..

Garanti Bankası’ndan vatandaşlara 0,49 faiz oranlı devlet garantili ödeme imkânı! Banka yapmış olduğu son kampanya ile vatandaşların yüzünü güldürüyor. Konu ile alakalı detaylar haberimizde…

Son Dakikada gelen kampanya haberi nakit sıkıntısı çeken vatandaşlara umut oldu. Devlet destekli 0,49 faiz oranlı kredi imkânı Garanti Bankası tarafından uygulamaya koyuldu. Vatandaşların Garanti Bankası üzerinden sağlanan krediye başvuru yapmaları için gerekli şartları açıkladı. Önceki zamanlarda banka üzerinden kredi kullanmış olan kişiler ile bu bankadan maaşlarını alan kişiler imkân tanınıyor. 0,49 faiz oranlı 10 bin TL ödemeli kredide vade imkânı 36 ay olarak belirlendi. Krediyi kullanamaya hak kazanan vatandaşlar ilk ödemelerini 3 ay sonra yapma imkanına da sahip olacak. 

Gözden kaçırmayın

Burası da "Millet Bahçesi" Olacak Demişlerdi Yapılaşmaya Açıldı! Atatürk Havalimanı Farklı mı Olacak? Burası da "Millet Bahçesi" Olacak Demişlerdi Yapılaşmaya Açıldı! Atatürk Havalimanı Farklı mı Olacak?

Bireysel ihtiyaç kredisi olarak verilen krediye, sadece emekli olan vatandaşlar katılım sağlamıyor. Bunun yanı sıra sigortalı olarak çalışan vatandaşların yanı sıra devlet memuru olan vatandaşlar da katılım sağlayabilecek. Acil nakit ihtiyacı durumunda,10 bin TL tutarlı, 0,49 faiz oranlı ve 36 ay vadeli kredilere başvuru yaparak işlem gerçekleştirebilirler.

Krediye Başvurusu Nasıl Yapılır? 

kr124 (1)

Garanti Bankası tarafından uygulamaya koyulacak kampanyaya katılım sağlamak isteyen vatandaşlar, başvurularını internet sitesi üzerinden yapabilir. Garanti Bankası’nın internet sitesine giriş yapılarak burada bulunan kredi başvuru formunu doldurmalara gerekir. Bankaya gerekli başvuru yapıldıktan sonra, kredi genel müdürlük tarafından onaylandığında, istenildiği zaman kullanılabilir. Şayet bankada iyi müşteri grubuna dahil iseniz, kredi notunuz da yüksek ise sizlere tanınmış olan yüksek limitli kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra bankanın mobil uygulaması üzerinden de gerekli başvuruyu yapabilirsiniz. Şubelere gitmeden gerekli başvuru mobil uygulama üzerinden yapılabilir.

Garanti Bankası tarafından verilen krediyi kullanabilmek için bankanın maaş müşterisi olmanız gerekir. Emekli olan vatandaşlar emekli maaşlarını bu bankadan almaları halinde fırsattan faydalanabilirken, artık sigortalı olarak bir işyerinde çalışan kişilerde bu imkândan faydalanabiliyor. Bankanın konu ile ilgili yaptığı açıklamalardan sonra, kredi kullanacak olan vatandaşlar borç kapatma kredisi olarak alacakları kredilerde düşük faiz oranları ile işlem yapacağını ve 200 bin TL ye kadar kredi limiti kullandıracağını belirtmiş oldu.