Garanti BBVA ile müşterilere sağlanan 1000 TL bonustan hemen faydalanın. Mobil uygulama üzerinden başvuru yapanlara müjdeli haber verildi. Bu şartları karşılamanız istenecek. Yüksek miktarda bonus ödemesi için ay sonuna kadar işlemde bulunun...

Garanti BBVA, yeni müşterileri ve müşterilerin yapacakları kredi kartı başvuruları için 1000 TL'lik bonus ödemesi gerçekeştiriyor. Şartlar oldukça basit olmakla birlikte mobil üzerinden işlem sağlamanız gerekecek.

Garanti BBVA 1000 TL Bonus Şartları

Bankanın 1000 TL bonus ödemesini alabilmek için öncelikli olarak Garanti BBVA mobil uygulamasını indirmelisiniz. Sonrasında ise mobil uygulama üzerinden ilk defa müşteri olmanız gerekiyor. Yapacağınız Bonus kredi kartı ve Money Bonus kredi başvurularınızın kabul edilmesiyle kampanyaya katılacaksınız. 1000 TL'lik alışverişte 1000 TL bonus hakkı elde edeceksiniz.

En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti! En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti!

Garanti BBVA Kampanya Detayları

Bankanın resmi internet sitesi üzerinde ay sonuna kadar katılım sağlamanız gerektiği iletildi. Öte yandan detaylar ise aşağıda yer alıyor:
"1-31 Mart tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA'lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 20 Nisan’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacaktır."