Garanti BBVA'nın güncel bonus kampanyasına olan ilgi büyük. 14 Mayıs'a kadar yakınlarını davet edenler 1000 TL bonus parasını alacak. Bu şartları incelemeniz yeterli olacak. İşte arkadaşını davet et kampanyasının detayları...

Garanti BBVA'nın yarın sona erecek kampanyasında 1000 TL bonus imkanı sunuluyor. Bunun sebebi de bankanın yeni müşteriler kazanmak istemesi. Eğer sizler de yakınlarınızı davet ederseniz 1000 TL'ye kadar bonus elde edeceksiniz. Kampanyanın detaylarını sizlerle paylaşalım.

Davet Ettiğiniz Her Kişi İçin 250 TL!

Garanti BBVA kampanyasına baktığımızda davet ettiğiniz her kişi için 250 TL bonus ödemesi alıyorsunuz. Bununla birlikte bankanın sunduğu seçeneklerde ise mobil uygulamadan alacağınız referans kodunu tanıdıklarınız ile paylaşmak da var. Bu kodu müşteri olurken kullanmaları durumunda bonus ödemenizi alacaksınız.

Kampanya 14 Mayıs'ta Bitiyor!

Garanti BBVA'nın kampanyası 14 Mayıs 2023 tarihinde sona erecektir. Eğer yarın da sevdiklerinizi davet etmezseniz ertesi güne bonus ödemesi almanız mümkün değildir. Detaylı olarak şartları incelemek isterseniz de resmi internet sitesini inceleyebilirsiniz. Garanti Bankası'nın mobil uygulamasında da gerekli bilgiler yer almaktadır.

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Kayıt Başına Bonus Kazanacaksınız

Davet ve kayıt başına alacağınız bonus miktarı 1000 TL'ye kadar geçerli olup, kişi sayısı olarak da 4 kişi ile sınırlıdır.