Garanti BBVA, kredi kartı başvurusu yapan yeni müşterilerine özel bonus kampanyası düzenliyor. Üstelik bonusu elde etmek çok kolay. 1000 TL alışverişinize 1000 TL bonus hakkı elde edeceksiniz. Bankanın son kampanyası hakkında detayları paylaştık.

Garanti Bankası, yeni müşterilerine çeşitli fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bu doğrultuda hareket eden banka, önemli bir kampanya yaptı. Yeni müşteri olanlar, yapacakları kredi kartı başvurusu onaylandığı vakit bonuslardan yararlanabilecek. Garanti Bankası'nın bonus kampanyası yine büyük ses getirecek. Peki bonus tutarlarında son durum nedir?

Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği! Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği!

1000 TL Harcamaya 1000 TL Bonus!

Garanti BBVA, 1000 TL'lik kredi kartı harcamasına, yeni müşteriler için 1000 TL bonus imkanı sağlayacak. Üstelik bundan yararlanmak için kredi kartı başvurusunun onaylanması yeterli. Diğer fırsatları yakından takip etmek için sizler de Garanti BBVA mobil uygulamasını edinebilirsiniz. Böylelikle anlık olarak kampanyaları görüntüleyebiliyorsunuz. 

Faizsiz Nakit Avans Verilecek

Garanti BBVA'nın yeni müşterilere sunduğu tek avantaj bonus değil. Faizsiz ve aynı zamanda taksitli nakit avans fırsatını da içeriyor. 10 bin TL'lik faizsiz nakit avansınızı 6 ay içerisinde rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Bu doğrultuda ek ücret ödemek zorunda kalmayacağınız için bankanın kampanyası sizin için kullanışlı olabilir. Her türlü aklınıza takılan sorunun yanıtını alabilmeniz adına Garanti'nin uygulamasını indirebilir, dijital bankacılık hesabınızdan giriş yapabilir veya müşteri hizmetleriyle banka şubesindeki yetkililer ile bire bir görüşebilirsiniz.