Garanti BBVA şubeye gitmeden 50.000 TL kredi vermektedir. Sizde ihtiyaç kredisi olarak bu kredi başvurusunda bulunabilir ve anında kredi onayı alabilirsiniz. Garanti BBVA üzerinden alacağınız bu kredilerde şubelere gitmeden hızlı kredi kullanacaksınız. Dilerseniz şimdi sizlere Garanti bbva şubeye gitmeden kredi nasıl alınır, başvuru şartları nelerdir, bunun hakkında bilgiler verelim.

Garanti BBVA, yaptığı kredi kampanyaları ile sürekli reklamlarda ve internet ortamında karşımıza çıkan bankalardan birisidir. Garanti BBVA üzerinden kullanacağınız bu kredilerde şubeye gitmeden sadece 50.000 TL alabilirsiniz. 60 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak da kullanabilirsiniz. Kredi notunuza göre faiz uygulanacak olan bu bankadan kredi almak için banka şartlarına uygun olmanız gerekiyor.

Garanti BBVA, kredi onayı almak istiyorsanız banka şartlarına uygun ve kredi notu yüksek müşteri olmanız gerekiyor. Özellikle online olarak kullanılan kredilerde bankalar daha yüksek kredi skoru istemektedirler. Kredi notu uygun olmayan müşteriler olumsuz yanıt alacaklardır. Garanti bankaya gitmeden kredi kullanacaksanız en az kredi skorunuzun 1300 ve üzerinde olması, çalışma durumunuzun en az 3 ay ve üzerinde olması, bankalarda bir gecikmenizin olmaması gerekiyor. Eğer şartlara uygunsanız ve bankanın müşterisiyseniz hemen kredi kullanabilirsiniz.

garanti-bbva-60-ay-vadeli-50000-tl-kredi-son-dakika-duyuruldu-iste-detaylar1

Garanti BBVA Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA üzerinden şubeye gitmeden kredi kullanacaksanız, kredi başvurusu için bu bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Bu bankada bir hesabınız olduğunda internet bankacılığı da kullanıyorsanız, banka şubesine gitmeden tüm işlemlerinizi yapacağınız gibi kredi başvurusu da yapabileceksiniz.

Garanti BBVA üzerinden verilen bu kredilerde internet bankacılığı ve mobil şubeye girdikten sonra hemen kredi onayını alabilir ve kredi onayı aldıktan sonra, onaylanan tutarı hemen hesaba atabilirsiniz. Kredi başvurusu sonrasında banka şartlarına uygun olan müşterilerin parası hesabına yatacaktır. Bu hesaba yatan krediyi 60 ay vadeye kadar bölebilirsiniz. Dilediğiniz kadar vade yapma hakkına sahipsiniz. En fazla 60 ay yapılmaktadır. Ayrıca banka 3 ay ertelemeli kredi kampanyası da yapmaktadır.

Online olarak verilen bu kredilerde en fazla 50.000 TL verilmektedir. 50.000 TL üzerinde kredi talepleriniz için size en yakın banka şubesine gitmeniz gerekiyor. Sadece kimliğinizle giderek hemen kredi onayı alıp, aynı gün ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA Şubeye Gitmeden Kredi

Bu krediler sadece ihtiyaç kredisi olarak verilmektedir. Banka online olarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapan müşterilerin, politikalara uygun olması durumunda kredilerini hesaba atacaktır. Sizde eğer Garanti BBVA üzerinden kredi başvurusu yapacaksanız bu şekilde ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Garanti BBVA üzerinden konut kredisi veya taşıt kredisi gibi yüksek limitli ve teminatlı kredilerde sadece banka şubesinden başvuru yapabileceksiniz. Bu kredilerde evraklar ve gelir durumunuza göre limitler belirlenmektedir. Sizde bu şekilde en yakın Garanti BBVA şubesine giderek hem kredi kampanyaları hakkında bilgi alabilir hem de kredi alıp alamayacağınızı sorgulayabilirsiniz.