Garanti BBVA, Bayram kredisi olarak 100.000 TL’ye kadar müşterilerine kredi desteği vermektedir. Eğer bayram için bir kredi arayışınız varsa Garanti BBVA üzerinden başvurunuzu yapabilir, ihtiyacınıza göre kredi kullanımı yapabilirsiniz. Kredi alacak olan kişiler, uygun faizlerle ve 36 ay vadeye kadar kredi alacaklardır. Ayrıca 3 ay ertelemeli olarak da kredi kullanabilirsiniz. Garanti BVVA üzerinden alacağınız bu kredilerde TC vatandaşı olmanız ve 18 yaşından büyük olmanız şartı vardır. Ayrıca banka politikalarına uygun kredi notunuzun da olması gerekmektedir.

Aylık 202 TL Ödemeli Kredilerde, Banka 5000 TL kredi imkanı sağlıyor. 5.000 TL kredi almak isterseniz, bankanın bu kampanyasına katılarak 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Bu kampanya devam ediyor ve kredi faiz oranı 1.84 olarak geçiyor. Banka ayrıca bayram kredisi de veriyor. 

Garanti BBVA Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bayram yaklaşırken, ihtiyaçlarımız için bankalardan uygun faizlerle kredi alabiliriz. Her bankanın kendi politikalasına uygun kredi politikaları vardır. Garanti BBVA’da bayram kredisi için müşterilerine ihtiyaç kredisi kategorisinde 100.000 TL’ye kadar kredi imkanı vermektedir. Sizlerde eğer bu bankadan kredi alacaksanız, kredi onayı aldığınızda 36 ay vadeye kadar kredinizi anında kullanabilirsiniz. Başvuru kimliğinizle en yakın Garanti BBVA şubesinden yapılabilir. Size en yakın banka şubesine gittiğinizde kredi başvurusu yapacağınızı söylerseniz, size en müsait personel ile birlikte kredi başvurunuz için destek verilecektir. Kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olan müşteriler kredi değerlendirme sonucunu hemen görür ve dilediği tutarda onay alırsa kredisini hemen kullanacaktır. Garanti BBVA üzerinden sizde başvuru yapabilir ve istediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Banka ayrıca internet üzerinden de işlem yaptırmaktadır. Hem internet sitesi, hem de internet bankacılığını kullanarak bu bankadan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka bu kredi başvurularında da hemen değerlendirmeye sokacak ve sizlere anında sonuç verecektir. İnternet bankacılığı üzerinden kredi kullandığınızda banka kredi skorunuza göre işlem yapacaktır. Eğer yüksek kredi notunuz varsa daha yüksek limitlerde onay alabilirsiniz. Alacağınız tüm kredilerde dilerseniz 3 ay erteleme yapabilirsiniz.

bbva202

Bayram Kredisi Veren Diğer Bankalar

Garanti BBVA haricinde, diğer özel ve kamu bankalarından da uygun faizlerle 36 ay vadeli bayram kredisi alabilirsiniz. QNB Finansbank bir SMS atarak sizlere bayram kredisi vermektedir. TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atarsanız bu bankadan ne kadar kredi alacağınızı görebilirsiniz.

bugun

Ayrıca kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de kredi başvurusu yapabilir ve uygun oranlar ile işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik bu bankalar kamu bankası olmasından dolayı sizlere 6 ay vadeye kadar ilk taksit ertelemesi de yapacaklardır. Kamu bankaları şubelerine evraklarınızla gidebilirsiniz.

Bayram kredisi alacağınız diğer bankalar Denizbank, İş Bankası, ING, Odeabank, Yapı Kredi Bankası, Akbank ve TEB bankası olarak bilinmektedir. Bu bankalardan da uygun faizler ile bayram kredisi alabilirsiniz.