Garanti BBVA Bankası Üzerinden 100.000 TL'ye Kadar Yeni Kampanya, Faiz Oranları Düştü, Vadeler Uzadı...

Garanti BBVA Bankası Üzerinden 100.000 TL'ye Kadar Yeni Kampanya, Faiz Oranları Düştü, Vadeler Uzadı... Sizlerde bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 15.09.2021 - 08:32 15.09.2021 - 08:32 Vural Pars

Garanti BBVA bankası yeni bir kampanya başlattı. Son dakika olarak verilen bu kampanyada banka müşterilerine 100.000 TL'ye kadar hemen kredi onayı vereceğini duyurdu. Uygun faiz oranları ve 100.000 TL'ye kadar verilecek bu ihtiyaç kredilerinde, başvuru yaparak hemen ne kadar onay alacağınızı göreceksiniz. Garanti BBVA üzerinden internet sitesi aracılığı ile yapılan bu duyuruda banka 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alacak kişilere, uygun faizlerle işlem yapacak. 36 ay vadeye kadar alacağınız ihtiyaç kredilerinde banka bazı şartlar sunacak. 

Garanti BBVA Kredi Şartları Nedir?

Garanti BBVA üzerinden 100.000 TL'ye kadar düşük faizli kredi alacaklara banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda onay verilecek. Garanti BBVA kredi alacak kişinin sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda bu kişinin en az 1300 ve üzerinde bir kredi notunun olmasını ve en az 90 gündür sigorta primi yatmış olmasını isteyecektir. Garanti BBVA üzerinden verilecek olan bu kredi kampanyası sonrasında banka hemen sonucu verecek ve kredinizi kullandıracak. Eğer emekliyseniz de emekli maaşınızı bu bankadan almanız şarttır. Bireysel ihtiyaç kredilerinde emekli maaşını bu bankaya taşıyan kişilere, hızlı ve anında onay verilmektedir. 

Garanti BBVA Kredi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Garanti BBVA 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişilere, uygun faizlerle kredi imkanı sağlayacak. 100.000 TL kredi başvurusu garantibbva.com.tr adresinden yapılıyor. Sizlerde bu adres üzerinden hemen kredi başvurusu yapabilir, onaylanan tutar kadar kredinizi de hemen hesabınıza atabilirsiniz. Başvuru yapacak olan kişiler, ayrıca en yakın banka şubelerine giderek, sadece kimlikleri ile birlikte başvuru yapabileceklerdir. Garanti BBVA üzerinden banka şubesinden başvuru yaptığınızda hemen sonuç alacak ve sonuca göre kredinizi kullanacaksınız.

garanti-bbva-bankasi-uzerinden-100000-tlye-kadar-yeni-kampanya-faiz-oranlari-dustu-vadeler-uzadi2

 Garanti BBVA ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyenler ayrıca bankanın mobil uygulamasını kullanabilirler. Garanti BBVA üzerinden hesabınız varsa, Garanti BBVA mobil uygulamasına girerek buradan kredi başvurusu yapabilir, kredi sonucunu da hemen öğrenebilirsiniz. 

Garanti BBVA resmi internet sitesine girerek, düşük faizlerle kredi kampanyasının detaylarını öğrenebilir, ayrıca bu site üzerinden kredi başvurusu da yapabilirsiniz. İhtiyaç kredilerinde banka 36 ay vadeye kadar işlem yaparken ilk taksit ödemesinde isteyenlere 3 ay erteleme yapıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@