Garanti BBVA Bankası ve 2 Bankadan Borç Kapatma Kredisi Başladı! 100.000 TL'ye kadar olan borçlar tek seferde kapatılacak!

Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Ziraat Bankası tarafından başlatılan yeni borç kapatma kredisi kampanyası aralık ayı sonuna kadar devam edecek. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Ziraat Bankası tarafından güncel olan ihtiyaç kredisi ve güncel olan kredi kartı borçlarını kapatmak isteyen tüm bireysel müşterileri için yeni bir kredi kampanyası açıklandı. 24 ay vadeye kadar ödenecek olan bu kredilerde 100000 TL'ye kadar kredi limite sizleri açılacak ve onaylanan krediyle birlikte tüm bankalardaki olan borçlarınızı kapatmanıza imkan sağlanacaktır. 

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Garanti Bankası borç kapatma kredisi 100000 TL

Garanti Bankası borç kapatma kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara banka hızlı bir şekilde sonuç vermektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde ilk taksit ödemenizde 90 gün erteleme yapma imkanı da sizlere sunuluyor. Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde uygun faiz oranları ile birlikte bu bankadan ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 

Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankasından borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası düşük faiz oranlarıyla birlikte 100 bin TL ye kadar sizlere borç kapatma kredisi imkanı sağlamaktadır. Ziraat Bankası ile birlikte Yapı Kredi Bankası üzerinden eğer diğer bankalardaki olan güncel kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmanız için kredi almak istiyorsanız size en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgenizle birlikte gitmeniz yeterli olacaktır. Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası, ayrıca internet siteleri üzerinden de ön onay alabileceğiniz bir borç kapatma kredisi kampanyası başlattı. Sadece kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatabileceğiniz bu kredilerde özellikle nakit ihtiyacı olan vatandaşlara da borç kapatma kredisi haricinde ihtiyaç kredisi ödemeleri de verilmektedir.