Garanti BBVA Bankasından 100.000 TL İhtiyaç Kredisi: Garanti BBVA Bankası paraya ihtiyaç duyduğunuz anda uygun faiz oranları ile ihtiyaç ve borç kapatma kredisi sunuyor. 24 aya varan vade seçenekleri ve 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sunuyor. Paraya ihtiyacınız olduğu anda gerekli şartları taşımanız halinde 100.000 TL kredinizi anında alabiliyorsunuz. Bunun yanında krediye kolay bir şekilde başvuru yapabiliyor kredinizin onaylanması halinde paranızı direk hesabınızda görebiliyorsunuz.

Uygun Faiz Oranları

Garanti BBVA Bankası uzun vade seçenekleri ve yüksek kredi tutarlarının yanında uygun faiz oranı da sunuyor. 100.000 TL ihtiyaç kredisi için 24 ay taksit isteminiz durumunda %1,69 faiz oranı sunuyor. Bu oran müşteriden müşteriye değişiklik gösterebiliyor. Mevcut müşterilerine daha uygun faiz oranları ile de kredi alma seçeneği sunabiliyor. Bunun yanında kredi notunuza bakarak vereceği miktar ve vade süresi de değişiyor. Gerekli şartları sağlamanız durumunda ister Garanti BBVA şubeleri isterseniz de Garanti BBVA internet bankacılılığı uygulamaları sayesinde ihtiyaç krediniz hemen kavuşabiliyorsunuz. Başvurunuzu yaptıktan sonra olumlu sonuçlanması halinde paranız banka hesabınıza anında yatırılıyor.

Başvurular İnternet Üzerinden Yapılabiliyor

Gerek Garanti BBVA internet sitesinde yer alan ihtiyaç kredisi başvuru formu üzerinden gerek bireysel internet şubesi üzerinden gerekse de mobil uygulamalar üzerinden ihtiyaç kredisine anında başvuru yapabiliyorsunuz. İnternet sitesi üzerinden başvur yapmanız halinde kişisel bilgilerinizi ve istediğiniz kredi bilgilerini girmeniz yeterli oluyor. Daha sonrasında başvurunuz değerlendiriliyor ve olumlu olması durumunda paranız hesabınıza yatırılıyor. Başvuru formu ile başvuru yapmanız durumunda çekeceğiniz kredi miktarı ve vade sayısına göre yüzde 1,69 ile yüzde 2,69 arasında bir vade oranı ile kredinize kavuşabiliyorsunuz. Üstelik forumu doldurup başvuru yapmanız sadece 3 dakika sürüyor. Daha sonrasında banka olumlu veya olumsuz olarak size anında geri dönüş sağlıyor ve ihtiyacınız olan krediyi size sunuyor.

garanti-bbva-bankasindan-100000-tl-ihtiyac-kredisi-aciklamasi-umut-oldu-banka-hemen-onayli-nakit

Uzun Vade Süresi

Garanti Bankası uygun faiz oranının yanında uzun süreli vade seçenekleri de sunuyor. 24 aya (2 yıla) varan vade seçenekleri ile çektiğiniz krediyi uzun vade de ödeme fırsatı sunuyor. 100.000 TL’ye kadar olan kredileriniz için 24 aya kadar vade süresinden yararlanabiliyorsunuz.