Garanti BBVA, müşterilerine özel kredi fırsatını sunuyor. Yeni kampanya ile birlikte elini çabuk tutan faizsiz kredinin sahibi olacak. Sıfır faizli nakit avans için hangi şartlar karşılanmalı? Yılın son fırsatını kaçırmamak için elinizi çabuk tutun.

Garanti BBVA'nın yeni kredi kampanyası büyük ses getirdi. Öyle ki müşterilerine sağladığı fırsatlar ile bilinen banka, faizsiz şekilde nakit avans müjdesini duyurdu. Üstelik kimlerin bundan yararlanabileceği ile ilgili de önemli bir detaya değinildi.

10 bin TL Kredi Fırsatı

Garanti BBVA'nın müşterilerine 10 bin TL'lik nakit avansı hem yüksek vade ile hem de faizsiz şekilde vereceği ortaya çıktı. Başvuru yapanlar bu krediden yararlanabilecek. Üstelik başka hangi şartların arandığı da merak ediliyor. Garanti BBVA müşterisi olmanın yanı sıra ne zaman müşteri olduğunuz da çok önemli.

Yeni Müşterilere Verilecek

Garanti BBVA'nın yeni müşterilerine 6 ay faizsiz şekilde 10 bin TL kredi veriliyor. Nakit avansı kaçırmamak için sizler de bankanın yeni müşterisi olabilirsiniz. Eski müşterilere faizsiz nakit avans verilmemektedir. Dolayısıyla fırsatı değerlendirebilmek adına bu avantajı kaçırmamanız banka tarafından tavsiye edildi. 

En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti! En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti!

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA'nın yeni müşterisi olanlar, dilerlerse mobil uygulama üzerinden de gerekli kredi başvurusunu gerçekleştirebilir. Banka şubesine gitmenize gerek kalmadan nakit avansınızı alabilirsiniz. Güncel detaylar ve çok daha fazlasını sizlere iletmeye devam edeceğiz.