Garanti BBVA’ dan yeni yıl için müjde geldi. Başvuru yapan herkesin yararlandığı kampanyada 10.000 TL’ye kadar taksitli nakit avans fırsatı Garanti BBVA’ dan geldi. İşte detaylar…

Garanti BBVA’ dan yeni yıl için müjde geldi. Başvuru yapan herkesin yararlandığı kampanyada 10.000 TL’ye kadar taksitli nakit avans fırsatı Garanti BBVA’ dan geldi. İşte detaylar…


Yeni yılın gelmesi ile birlikte bankalar kampanyalarında güncelleme yaparak müşterilerini ya da yeni olacak müşterilerini memnun etmeye çalışıyor. Garanti BBVA da hazırladığı kampanyalar ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu seferki kampanya herkese 10.000 TL’ye kadar taksitli nakit avans fırsatı oldu.

5cb7ad38bc2cb527343a04df_0


Garanti BBVA’ dan Müjde!


Geçtiğimiz yılın temmuz ayında memur ve emekli maaşlarına yapılan zammın ardından gözler bankaların hazırlayacağı emekli promosyon kampanyalarına çevrilmişti. Bankalar burada kendi müşterilerini rakip bankalara kaptırmamak ve yeni müşteriler kazanmak için birbirleri ile yarışa girerek çeşitli kampanyalar hazırladılar. Bu bağlamda bankaların hazırlamış olduğu kampanyalar yakından takip edilmeye devam ediliyor.


Aralık 2022 tarihinin son günlerinde yapılan EYT düzenlemesi ile gözler yine bankaların hazırlayacağı emekli promosyon ödemelerine çevrilmiş durumda. Örnek verecek olursan İş Bankası emekli promosyon ödemesi başvuru tarihi bitmiş olmasına rağmen yeni yıl için hem başvuru tarihini uzattı hem de güncel rakamlar sunmaya hazırlanıyor. Özel bankalar bu süreçte 10.000 TL’ nin üzerinde emekli promosyon ödemesi vermeye başlamıştı. Kamu bankalarının da bu sürece dahil olması ile birlikte bu yarışın daha da kızıştığını ifade edebiliriz. Emekli maaşını 3 yıl aynı bankadan alma sözü veren kişiler maaşlarına göre emekli promosyon kampanyasından yararlanıyor. 

Kamu Bankasından 1,20 Faizle Konut Kredisi Hazırlığı! Ziraat Milyonluk Kredileri Tek Seferde Veriyor! Kamu Bankasından 1,20 Faizle Konut Kredisi Hazırlığı! Ziraat Milyonluk Kredileri Tek Seferde Veriyor!

paradk-rDvb_cover


Herkese 10.000 TL’ye Kadar Taksitli Nakit Avans!


Garanti BBVA mobil uygulama üzerinden müşteri olan kişilere 10.000 TL’ ye kadar %0 vaiz ile masrafsız taksitli nakit avans vereceğini belirtti. Şubeye gitmeden müşteri olan kişiler bireysel kredi kartı başvurusu yaparak daha sonra başvurunun onaylanması durumunda 10.000 TL’ ye varan masrafsız ve faizsiz taksitli nakit avans fırsatından altı ay taksit ile faydalanabiliyor. 


1 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyanın detaylarına baktığımız zaman kampanyadan faydalanabilmek için müşteri olma sürecinin Garanti BBVA mobil uygulama üzerinden yapılması gerekmektedir. Mobil uygulama üzerinden başvurunun tamamlanamaması ya da sürecin şubede devam etmesi durumundan kampanyadan yararlanılamaz. Bu kapsamda kampanya sadece Garanti BBVA İnternet, BonusFlaş ve Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanacak kredi kartı başvuruları açısından geçerli olduğunu belirtebiliriz. Bu doğrultuda kampanya tanımı kredi kart başvurusu onaylandıktan hemen bir sonra gerçekleşecektir. 


1 Ocak- 31 Ocak 2023 tarihleri arasında kampanya kapsamında kredi kartı alan kişiler 28 Şubat 2023 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans’ tan yararlanabilecektir. 
Granti BBVA’ nın resmi sitesinde yer alan bilgiye göre, “Kampanya kapsamında maksimum 10.000 TL Taksitli Nakit Avans 6 taksit ile kullanılabilir. 10.000 TL’den yüksek tutarlı veya 6 taksitten farklı vadelerde yapılan Taksitli Nakit Avans çekimlerinde çekilen tutarın tamamı için güncel nakit avans faizi uygulanacaktır.

Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Şubesi ve BonusFlaş üzerinden kullanılabilir. ATM ve Müşteri İletişim Merkezi kanallarından yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir. Kredi kartı başvurusunun 10.000 TL’den daha az limit ile onaylanması halinde çekilebilecek maksimum Taksitli Nakit Avans tutarı kredi kartının limitiyle sınırlıdır.

Garanti BBVA kampanyada değişiklik yapma ve dilediği zaman sona erdirme hakkını saklı tutar” şeklinde ifade edilmiştir. Burada şunu ifade etmekte fayda var: Kampanyadan faydalanabilmek için kredi kartı başvurusunun onaylanmış olması gerekmektedir. Dolayısı ile kredi kartı başvurusu onaylanmayan müşteriler bu fırsattan yararlanamıyor.