Garanti BBVA Duyuru Yaptı, Bankadan Açıklama Sonrası Nakit Verileceği Duyuruldu

Garanti Bankası kasım ayı için geçerli olan nakit kampanyasını duyurdu. Son dakika olarak Kendi resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında detaylar haberimizde...

Ekonomi 19.11.2021 - 14:42 19.11.2021 - 14:42 Vural Pars

Garanti bankası'nın yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte son zamanlarda oldukça fazla ilgi odağı olduğunu söyleyebiliriz. Garanti Bankası güvenilir bankalar arasında yer aldığı için sürekli olarak kredi kullanmak isteyen vatandaşların tercih ettiği bankaların başında gelmektedir. Ekonomik sıkıntı çeken kişiler Garanti Bankası üzerinden istedikleri Kredi limitine göre nakit kampanyalarından faydalanarak yüksek limitli vadeler ile düşük faizli kredi kullanabilir. 

Yapılan son kredi kampanyasında Garanti Bankası 100 bin TL'ye kadar düşük faiz oranları ile şartsız bir şekilde ve gelir belgesiz olarak Kredi vereceğini açıklamıştı. Bu duyuru sonrasında Garanti Bankası 100 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere yeni bir kampanya daha yaptığını ve hızlı bir şekilde başvuru yaparak hemen 5 dakika içerisinde sonucu öğreneceğimiz hakkında bilgiler verdi. 

Garanti Bankası nakit kampanyası başvurusu detayları şu şekilde...

Garanti Bankası üzerinden eğer nakit kampanyasına katılarak 100.000 TL'ye kadar ihtiyacımızı gidermek için kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız banka kredi politikalarına uygun bir müşteri olmanız gerekiyor. Garanti Bankası üzerinden nakit kampanyasına katılacak olan kişiler 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsa ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak ve alacakları bu krediyi toplamda 24 ay vadeli olarak kullanabileceklerdir.

NAKİT başvurusu yapacak olan kişinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve 18 yaşından büyük olması ile birlikte banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. Banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olan kişilerin sigortada olarak işyerlerinde çalışıyor olması durumunda en az 3 aydır aynı işyerinde sigorta primleri yatmış olması gerekmektedir.

IMG_20211118_132634

Emekli olan kişilerde ise emekli maaşı bu bankada olması şartı ile yüksek limitli kredi kullandırılır. Kredi olacak olan kişinin banka hesabı olması durumunda banka hesap numarası üzerinden olacakları internet şifresi ile birlikte Garanti bankası'nın mobil uygulaması üzerinden de istedikleri zaman 7 gün 24 saat Kredi başvurusunda bulunabilirler. Garanti Bankası mobil uygulaması üzerinden 7gün 24saat ihtiyaç kredisi başvurusu yapan kişiler onay almaları durumunda hemen kendi Garanti Bankası hesabına onaylanan tutar kadar kredi hesaba yatırır. Detayları öğrenmek istiyorsanız en yakın Garanti Bankası şubesine gidebilir veya bankanın resmi internet sitesine girerek buradan Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında bilgiler alabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@