Garanti BBVA Emekliler İçin Duyurdu, Maaşı 1600 TL’den Fazla Olan Herkes Bu Ay Ek 2000 TL Almaya Hak Kazandı!

Garanti BBVA, 2021 senesinin bitmesine az bir zaman kala müjdeli haberi verdi. Emekli promosyonuyla alakalı olan bir kampanya aracılığıyla emekli kişileri maddi anlamda sevindirdi.

Ekonomi 24.11.2021 - 10:02 24.11.2021 - 10:02 Vural Pars

Garanti BBVA Emekliler İçin Duyurdu, Maaşı 1600 TL’den Fazla Olan Herkes Bu Ay Ek 2000 TL Almaya Hak Kazandı!. Son günlerde geçim sorunu birçok vatandaşın canını sıkmakta. Uzun senelerdir çalışma hayatı içerisinde olan ve en sonunda emeklilik hayalini gerçekleştiren vatandaşlar da bu dertten mustariptir. Hayatın pahalılaşması ve hemen hemen her şeyin fiyatının artıyor olması her maddi tabakadan aileyi etkiliyorken Garanti BBVA, 2021 senesinin bitmesine az bir zaman kala müjdeli haberi verdi. Emekli promosyonuyla alakalı olan bir kampanya aracılığıyla emekli kişileri maddi anlamda sevindirmeyi amaçlayan Garanti BBVA’nın bu duyurusuna olan ilgi büyümeye başlamıştır. İşte her emekli vatandaşı mutlu edecek o şans!

Garanti BBVA Emeklilerin Yüzünü Güldürüyor!

Sene sonları, her daim bankaların emeklilerle alakalı olan fırsatlarını duyurdukları vakitler olmuştur. Bu sene de bu durum bozulmamıştır. Ülkemizde hizmet vermeye devam eden herhangi bir bankadan emekli maaşını düzenli olarak alan vatandaşlar, sene sonuna değin bahsi geçen maaşı Garanti BBVA’ya taşımaları ve üç sene süresince bu bankada kalacaklarını taahhüt etmeleri halinde Garanti BBVA’dan tam olarak 2 bin TL’ye kadar emekli promosyonu alacaklar. Bu müjde sayesinde harcamalarından biraz da olsa uzaklaşan emekliler, aldıkları maaş seviyesine göre promosyon alabilmiş olacak.

garanti-bbva-emekliler-icin-duyurdu-maasi-1600-tlden-fazla-olan-herkes-bu-ay-ek-2000-tl-almaya-h

Tutarlar Değişiklik Gösterebiliyor Dikkat!

Garanti BBVA’nın emekliler için sunduğu promosyon paketleri, SGK’nın verdiği oranlar dahilinde hesaplanacak. Bu sebeple de emekli maaşı düzeyine göre promosyon tutarı da değişecek. 1500 TL’ye dek emekli maaşı alan vatandaşlar 1300 TL, 1500 ve 2500 TL arasında maaşa sahip olanlar ise 1650 ila 2000 TL değerinde promosyon alabilecektir. Bunun yanı sıra bahsi geçen kampanyadan emekli yakınları da faydalanabilecek. Garanti BBVA müşterisi olarak emekli bir tanıdığını bu bankaya yönlendirmiş olan kişiler, 250 TL’lik ödül kazanacak.

Başvuru Yapmak Son Derece Basit!

Şayet siz de emekli maaşınızı Garanti BBVA’ya taşıyarak bu promosyon sayesinde maddi açıdan rahatlamak istiyorsanız size en yakın Garanti BBVA şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Hiçbir belge talebinde bulunmayan Garanti BBVA, sizden sadece kimlik kartınızı istiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@