Garanti Bankası, emekli maaşı alan müşterilerini sevindirecek bir duyuruyla gündeme geldi! Yeni başlatılan kampanya, emekli maaşı müşterilerine artı para ödemeleri ile ek finansal avantajlar sunarak, acil para ihtiyaçlarına çözüm olacak. Ocak ayı itibariyle başlayan bu avantajlı kampanya, 2024 yılı boyunca emeklilere istedikleri zaman artı para kullanma özgürlüğü getiriyor.

Garanti Bankası'nın açıklamasına göre, kendi bankasından emekli maaşı alan ve iyi bir banka siciline sahip olan müşterilere, kredi notlarına göre 12.500 TL'ye kadar artı para verilecek. Bu artı para, kredili mevduat hesabı olarak sunulacak ve emekli maaşlarına ek olarak kullanılabilecek. Geri ödeme konusunda esneklik sağlamak adına, 12.500 TL'ye kadar olan artı para ödemelerini 12 ay vadeye kadar bölerek geri ödeme seçeneği sunulacak.

TSE Duyurdu: İşçi, Memur ve Kamu Personeli Alınacak! Mühendis, Tekniker, Güvenlik Görevlisi, Odacı Aranıyor... TSE Duyurdu: İşçi, Memur ve Kamu Personeli Alınacak! Mühendis, Tekniker, Güvenlik Görevlisi, Odacı Aranıyor...

Emekliler, bankanın mobil uygulaması veya internet şubesi üzerinden kolayca başvuruda bulunabilecekler. Tek şart, emekli maaşının Garanti Bankası'ndan alınıyor olması. Banka, mobil uygulama ve internet şubesi üzerinden hızlı bir şekilde onay sürecini tamamlayacak ve onay alındıktan sonra artı para, müşterinin kullanımına sunulacak.

Artı para ile sağlanan finansal destek, emeklilere çeşitli avantajlar sunuyor. Emekliler, bu parayı çekebilir veya istedikleri bir yerde kullanabilirler. Ayrıca, artı para ile banka borçları ve fatura ödemeleri gibi günlük finansal ihtiyaçlarını da kolayca karşılayabilirler. Garanti Bankası'nın bu özel kampanyası, emeklilere ekonomik rahatlama ve esneklik sağlayarak, mali anlamda güvenli bir liman sunuyor. Emekli müşterilere özel olarak tasarlanan bu hizmet, bankanın müşteri odaklı yaklaşımının bir göstergesi olarak öne çıkıyor. Bu kampanya, Garanti Bankası'nın finansal çözümleriyle müşterilerine değer katma vizyonunu bir kez daha ortaya koyuyor.