Garanti BBVA, Emeklilere 2000 TL Promosyon Vereceğini Açıkladı. Garanti BBVA, en çok kampanya yapan bankaların başında geliyor. Yeni kampanyası ile de yine şaşırmaya devam ediyor.

Garanti BBVA, bu sefer emeklilere özel bir kampanya düzenledi. Kampanya dâhilinde emekli maaşı 1600 TL’den fazla olan emeklilere, ek olarak 2000 TL vereceklerini açıkladı.

Son günlerde piyasada zamların boy göstermesi, öncelikle emeklileri olumsuz olarak etkiledi. Birçok emekli, geçinebilmek için kredi başvurularında bulunuyor. Bazı emekliler ise kredi çekmeden önce bankaların kampanyalarını takip ediyor.

Bir süredir bankalar, emekliler için kampanyalar yapmıyor. Beklenen kampanya ise Garanti BBVA tarafından geldi. Kısa sürede ilgi gören kampanya, emeklileri sevindirdi.

Emekli Maaşına Göre Promosyon Artıyor

Garanti BBVA, emekliler için kampanyayı açıkladı. Ancak bu kampanyadan yararlanmak için emekli maaşını Garanti BBVA’dan almak gerekiyor. Emekli maaşını başka bankadan alanlar ise Garanti BBVA’ya taşıma zorunluluğu bulunuyor.

Verilecek 2000 TL promosyon ise her emekli için geçerli değil. Yani emekli maaşı arttığında, bankanın verdiği promosyon tutarı da artıyor.

garanti-bbva-emeklilere-2000-tl-promosyon-verecegini-acikladi1

Bankanın açıklamalarına göre emekli maaşı 1500 TL olan emeklilere 1300 TL, 2500 TL’ye kadar emekli maaşlarına 1650 TL ile 2000 TL arasında promosyon verilecek.

Bu kampanyada emekli olmayanlara ödüller bulunuyor. Yakınının emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıttırmaya aracı olanlara ise 250 TL ödül veriliyor.

Başvuru İçin Birçok Belge Hazırlamaya Gerek Yok

Garanti BBVA, sunduğu bu kampanya ile ilgi görüyor. Kısa sürede birçok emekli, bu kampanyaya başvurdu ve başvurmaya da devam ediyor.

Kampanya da dikkat çeken tek nokta verilen promosyon tutarları değil. Başvuru için her inceliğin düşündürmesi de beğeni topluyor.

Banka, emeklilerin zahmet çekmemesi adına kolay başvuru avantajı sunuyor. Promosyon için birçok belge istenmiyor. Başvuru yapmak için Garanti BBVA şubelerine, kimlik kartıyla gitmek yeterli. Kimlik dışında bir şey talep edilmiyor.

Kampanya için yapılan geri dönüşlere göre ise emekliler, bu promosyonlardan gayet memnun. Kredi notunda ve sicilde herhangi bir problem yok ise başvuruya olumlu geri dönüşün yapılma oranı ise oldukça yüksek. Garanti BBVA, 2022’ye müşterilerinin güzel girmesi için kampanyalar düzenlemeye devam ediyor.