Garanti BBVA Emekliye Kredi Kampanyası Başlatarak, 150.000 TL Kredi Vereceğinin Duyurusu Paylaştı

Garanti BBVA Emekliye Kredi Kampanyası Başlatarak, 150.000 TL Kredi Vereceğinin Duyurusu Paylaştı. Son dakika olarak emekli olan kişilere, 150.000 TL verilecek. İşte kampanya detayları...

Ekonomi 17.07.2021 - 13:06 17.07.2021 - 13:06 Vural Pars

Son dakika: Garanti BBVA'dan emekli olanlara yeni müjde. 150.000 TL emekli kredisi ihtiyacınız varsa Garanti Bankası üzerinden bu krediye başvuru yaparak ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Garanti Bankası üzerinden emekliye 150 bin TL'ye kadar kredi verilmektedir. Emekli olanlar için sürekli bankalar çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanya yapan bankalardan bir tanesi de Garanti Bankası olmaktadır.

Garanti Bankası emekli olmanız durumunda 75 yaşına kadar sizlere Kredi imkanı sağlıyor. Şimdi sizlere bu kredi kampanyası hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Kredi onayı alabilmeniz için bankanın uyguladığı politikalara uygun müşteri olmanız gerekiyor. Eğer bankalardan icralık ve avukatlık bir durumunuz varsa maalesef Garanti Bankası üzerinden kredi oynayamazsınız.

Garanti Bankası emekli kredisi için başvuru şartları nelerdir?

Emekli kredisi alabilmeniz için bazı şartlar vardır. Bu şartlardan bir tanesi banka kredi notu olmaktadır. Genellikle emekli maaşınızı Garanti Bankası üzerinden alıyorsanız bankalar sizin düşük kredi notunuz olması durumunda da onay verirler.

Ama eğer maaşınızı bankada değilse puanınıza bakarak kredi onayı vereceklerdir. Kredi onayı verdikten sonra banka maaş taşıma işleminden sonra size krediyi kullandırır. Eğer diğer bankalarda ödemelerinizde sıkıntı varsa bu kredileri maalesef kullanamazsınız. İcralık olan, avukatlık olan ve bankalarla arası kötü olan kişiler yaptıkları başvurularda maalesef onay alamayacaklardır.

Garanti Bankası 150.000 TL emekli kredisi nasıl kullanılır?

Kredi başvurusu yapmak için en yakın Garanti Bankası şubesine gitmeniz yeterli Size en yakın Garanti Bankası şubesine gittiğiniz zaman bankaya kimliğiniz vererek de emekli kredisi başvurusu yapabilirsiniz emekli kredisi başvurusu yaptıktan sonra bankaya sizlere hemen sonucu verecektir. Kredi başvurusu yapacak olan emekliler maaş taşıma işlemlerinden sonra bu kredileri kullanabilirler.

garanti-bbva-emekliye-kredi-kampanyasi-baslatarak-150000-tl-kredi-vereceginin-duyurusu-paylasti1

Eğer daha önceden Garanti Bankası üzerinden bir Kredi kullandıysanız; Garanti BBVA Bankası internet bankacılığı aracılığı ile birlikte sizlere kredi imkanı sağlayacaktır. Bu durumda da banka şubesine gitmeden internet bankacılığı üzerinden emekli kredisi kullanabilirsiniz. İnternet üzerinde verilen krediler de yüksek limitler fazla onay almıyor. Bu yüzden eğer yüksek limitli kredi alacaksınız size yakın Garanti Bankası şubesi üzerinden işlem yapmanız gerekmektedir. Diğer banka borçlarınızı Garanti Bankası kapatarak  sizlere kredi verecektir.

Garanti Bankası emekliye borç kapatma kredisi nedir?

Eğer bu bankadan 150.000 bin TL emekli kredisi kullanırsanız banka sizin diğer banka borçlarınızı da hesaplayarak kredi onayı verecektir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler 150.000 TL kredi aldıklarında ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarında Garanti Bankası tarafından kapatılacaktır. Bu şartlara uygunsanız bankadan kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

150.000 TL kredi kullanan müşteriler 36 ay vadeye kadar işlem yapılıyor. 36 ay vade ile yüksek limitli kredi almak istiyorsanız maalesef bu durumda kredi onayı alamazsınız. Bankalar ihtiyaç kredilerinde ve ipotekli ihtiyaç kredilerinde en fazla 36 ay vadeye kadar sizlere işlem yapıyor. Bu kredilerin en kolay yollarından bir tanesi ilk taksit ödemeniz ertelemeli olarak yapmanızdır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@