Garanti BBVA Gelir Belgesiz 100 Bin TL kredi Veriyor mu? Garanti bankası gelir belgesiz kredi başvurusu nasıl yapılır? Garanti BBVA üzerinden kredi başvurusu ve şartları nelerdir? Sizlere bu yazımızda en çok kredi başvurusu yapılan Garanti BBVA üzerinden nasıl gelir belgesi vermeden kredi alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Bankalar müşteri portföyünü daha çok genişletmek için öncelikle kredi kampanyaları yapmaktadırlar. Bu kampanyaları TV ve internet reklamlarında sıkça görmekteyiz. Garanti BBVA üzerinden de eğer kredi kampanyasına başvuru yapacaksanız gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Bu krediyi alabilmeniz için yalnız bazı önemli şartlar vardır. Sizde ihtiyaçlarınız için bu bankadan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız birden fazla yöntemle kredi başvurusu yapabilir ve sonucu hemen öğrenebilirsiniz. Şimdi dilerseniz size bu krediler hakkında bilgiler verelim.

Garanti BBVA Kredi Başvuru Şartları Nelerdir?

Garanti BBVA üzerinden kredi başvuru şartları diğer bankalara nazaran biraz daha katıdır. Özellikle gelir belgesiz olarak kredi almak isteseniz bile bu bankanın sizin sigortalı olarak çalışmanız durumunda onay verecektir. En az 90 gün yani 3 ay sigortanızın yatmış olması durumunda kredi başvurusu yapabileceksiniz.

Kredi başvurusu yapacaksınız banka politikalarına uygun olmanız gerekiyor. Gelir belgesiz olarak verilen kredilerde müşterilerin kredi notu 1100 ve üzerinde olması durumunda kredi alınabilmektedir. Eğer bankalardan icralık ve avukatlık bir durumunuz yoksa banka sizin kredi başvurunuzu onaylar. Banka sicili kötü olan, sürekli gecikmeli krediler kullanan müşteriler  başvurularında onay alamazlar.

garanti-bbva-gelir-belgesiz-100-bin-tl-kredi-veriyor-mu-bankadan-aciklama-geldi

Şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki başvuru yöntemleri ile kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Garanti BBVA Şubeler Üzerinden Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Eğer bankadan hızlı bir şekilde kredi kullanmak istiyorsanız size en yakın Garanti BBVA şubesine kimliğinizle gitmeniz yeterli olacaktır. Kredi başvuru formunu doldurduktan sonra kimliğinizi verip 100.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Garanti BBVA üzerinden yapılan bu kredi başvurusu hemen değerlendirilip size sonucu söylenecektir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler kredi onayı aldıklarında banka vade sayısını en fazla 60 olarak belirleyeceklerdir. Kredi başvurusu onay aldığında banka sizden gelir belgesi istemez. Sistemde görünen sigortanız üzerinden kredi başvurusu yapılır ve bu sigorta primi üzerinden bir limit belirlenir. Eğer sigortanız yoksa banka size kredi vermeyecektir.

Garanti BBVA İnternet Üzerinden Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Garanti BBVA internet üzerinden 2 şekilde kredi başvurusu yapılmaktadır. 1.yöntem müşteriler için, 2.yöntem ise banka müşterisi olmayanlar içindir. Eğer bu bankada bir hesabınız varsa banka şubesine bile gitmeden kredi kullanmak için internet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu için en fazla 50.000 TL başvuru yapabiliyorsunuz. Bu kredilerde onay alırsanız paranız anında hesaba yatacaktır.

Eğer banka müşterisi değilseniz de internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve onay almanız durumunda müşteri profili oluşturup kredinizi hesaba atabilirsiniz. Kredi onayı aldığınızda müşteri profili oluşmuyorsa banka şubelerine giderek hemen kredi kullanımı yapabilirsiniz.

Garanti BBVA SMS Üzerinden Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Garanti BBVA üzerinden dilerseniz oturduğunuz yerden SMS atarak da kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yalnız bu kredilerde 15.000 TL’ye kadar onay verilecektir. Eğer ihtiyacınız bu limit üzerindeyse banka şubelerine gidip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

SMS ile kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzdan TC KİMLİK-AYLIK GELİR-KREDİ TUTARI-KREDİ TÜRÜ yazmanız yeterlidir. Kredi Türü bölümüne Bireysel yazmanız gerekiyor. Bu şekilde yazdığınız mesajı 3390’a gönderebilirsiniz. Kredi başvuru sonucu size SMS ile bilgilendirilecektir. Kredi başvurusu onay alan müşteriler banka şubelerinden veya internet bankacılığı üzerinden kredilerini kullanabilirler.

Garanti BBVA Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemleri

Eğer bu bankadan kredi başvurusu yaptıysanız banka kredi başvuru sonucunu hemen size bildirecektir. Kredi başvuru sonucu size ulaşmadıysa banka sisteminde veya sizin sim kartınızda bir sorun olabilir. Bunun için kredi sonucu öğrenme işlemlerine başvuru yaparak anında kredinizin ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kredi başvuru sonucu öğrenme işlemlerinde 444 0 333 numaralı çağrı merkezini arayabilir veya Garanti BBVA resmi internet sitesini kullanarak kredi başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı kullanıyorsanız da internet bankacılığını kullanarak kredi sonucunuzu takip edebilirsiniz. Bu sistemleri uygulayarak başvuru sonucunuzu öğrenmeniz mümkün. Kredi başvuru sonucu olumlu olan kişiler aynı gün içinde kredi kullanabilirler.