Garanti BBVA 15.000 TL kredi müjdesinden tüm vatandaşlar yararlanabilecek. Üstelik kefil, bordro vb. hiçbir şart yok! Garanti BBVA 15.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır? Detaylar haberimizde sizlerle...

Garanti BBVA ihtiyaç sahiplerine 15.000 TL kredi vereceğini duyurdu. Garanti BBVA resmi internet adresine giriş yaparak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Garanti BBVA gerçekleştirdiği kampanya ile beraber Garanti BBVA ihtiyaç kredisinden faydalanmak isteyen ve kendi bankasında hesabı bulunanlara direkt uygulama üzerinden 15.000 TL kredi verecek. Peki nasıl başvuru yapılır? Başvuru koşulları neler? 

Bankanın kendi resmi internet adresi üzerinden gerçekleştirdiği duyuru ile beraber banka hesabı bulunan vatandaşlar anında internet şifresi oluşturarak bu bankanın gerçekleştirdiği kredi kampanyasına katılım sağlayabilecek. Garanti BBVA 15.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar banka kredi notu 1.500 ve üzerinde olması halinde banka üzerinden gerçekleştirecekleri kredi kampanyasına yönelik başvurularda bankadan özel uygulanan kredi faiz oranlarından faydalanacaktır. 

Garanti BBVA SMS İle Nasıl Başvuru Yapılır? 

Garanti BBVA üzerinden gerçekleştirilen son dakika kampanyasına katılım sağlamak isteyen vatandaşlar kısa mesaj atarak hemen kredi başvurularını yapabilecekler. Cep telefonunuzun mesaj kısmını açarak Kredi yazın boşluk bırakın T.C. Kimlik numaranızı da yazarak 4424'e kısa mesaj olarak iletin. Garanti BBVA sms telefon numarası olan 4425'e başvuruda bulunacak olan vatandaşlar 5 dakika içerisinde bankadan gelecek kredi sonucu ile beraber işlem yapabilecek ve kredi çekebilecek. Garanti BBVA kısa mesaj ile kredi başvurusunda bulunan ve başvurusu onaylanan ihtiyaç sahipleri belirli koşullara göre kredi çekebilecekler.

Garanti BBVA Online Kredi Kampanyası Ayrıntıları

Garanti BBVA üzerinden online ihtiyaç kredisi kampanyası direkt uygulaması üzerinden kişilere düşük faiz oranları ile verilmektedir. Bankadan gerçekleştirilen duyuruda ihtiyaç kredisi çekecek vatandaşlar Garanti BBVA'nın internet bankacılığına giriş yaparak buradan başvuruda bulunabilecek ve kredi kullanabilecek. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve internet bankacılığı üzerinden hızlı bir biçimde sonuç olmak istiyorsanız Garanti BBVA direkt uygulamasına giriş yapabilirsiniz.