Garanti BBVA ilk kez Kredi kullanacaklara 10.000 TL kredi veriyor, Başvuru şartları belirlendi, 36 ay vadeli olacak

Garanti BBVA ilk kez Kredi kullanacaklara 10.000 TL kredi veriyor, Başvuru şartları belirlendi, 36 ay vadeli olacak. Detaylar belli oldu.

Ekonomi 07.09.2021 - 08:36 07.09.2021 - 08:36 Vural Pars

Garanti Bankası ilk kez Kredi kullanacaklara 10.000 TL kredi veriyor. Garanti Bankası üzerinden 10 bin TL'ye kadar ilk kez Kredi kullanacak olan kişiler ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Garanti Bankası üzerinden 10 bin TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen kişiler belirtilen bu kredileri hızlı bir şekilde alabilmektedirler. Daha önce bankalardan kredi kullanmadıysanız ilk kez kredi kullanmak istiyorsanız Garanti Bankası üzerinden bu işlemleri 10.000 TL'ye kadar yapabileceksiniz. 0 puanlı olan kişiler için yapılan bu kampanyada düşük faiz oranları ile sizlere Kredi imkanı sunulacak. 

10.000 TL'ye kadar kredi başvurusu nasıl yapılacak?

Bankalardan kredi alabilmeniz için kredi notunuzun olması gerekiyor. Kredi notu düşük olan kişiler maalesef kredi onayı alamazlar. 10.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerde kredi kullanmak istiyorlarsa ihtiyaç kredilerinde banka şubelerinden kullanabilecekler. Kredi notu uygun olan kişiler internet sitesi üzerinden veya mobil uygulama üzerinden de başvuru yapabiliyor. 0 puanı olan kişiler ise 10 bin TL'ye kadar Garanti bankası'nın kampanyasına katılmak için kimlik ve gelir belgesi ile birlikte en yakın Garanti Bankası şubesine gitmeleri gerekiyor.

Garanti Bankası şubelerine gittiğiniz zaman başvurduğumuzda 10.000 TL'ye kadar başvuru yapılacak ve onaylanan kredi varsa hemen aynı gün içerisinde kullanacaksınız. Garanti Bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişiler için banka ayrıca şartlarda belirledi. Bu şartlarda gelir belgesi durumu önemli olmaktadır.

Garanti Bankası 10.000 TL kredi şartları nedir?

Garanti Bankası üzerinden 10 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler belirtilen şartları da uygun olması gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve 18 yaşından büyük olan kişilerin sigortalı olarak işyerlerinde çalışıyor olması durumunda en az üç aydır yani toplamda 90 gündür aynı işyerinde sigortasının tam olarak yatmış olması gerekiyor. Yeni işe başlayan kişiler ve 1 aylık sigortası olan kişiler maalesef kredi onayı alamazlar.

garanti-bbva-ilk-kez-kredi-kullanacaklara-10000-tl-kredi-veriyor-basvuru-sartlari-belirlendi-36-1

Emekli olan kişilerde ise emekli maaşlarını Garanti Bankası üzerinden almaları şartı vardır. 0 puanlı olan emekliler emekli maaşlarına bu bankaya taşıyarak maaşlarının 20 katına kadar da Kredi kullanabilecek. Almış olduğunuz krediler 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemelerinde de 3 ay ertelemeli olarak verilecektir. Kampanya detaylarını öğrenmek için bankanın resmi internet sitesine girebilir ve güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bankadan kredi alacak kişiler, mobil uygulama üzerinden de kredi takiplerini ve güncel faiz oranlarını öğrenebilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@