Garanti BBVA, Kobi Olanlara 200.000 TL'ye Kadar Kredi Vereceğini Duyurdu, Başvuru Yaparak 3 Ay Ertelemeli Alınacak

Garanti BBVA, Kobi Olanlara 200.000 TL'ye Kadar Kredi Vereceğini Duyurdu, Başvuru Yaparak 3 Ay Ertelemeli Alınacak. Son dakika olarak yapılan bu kampanyada anında sonuç verilecek. İşte detaylar...

Ekonomi 28.07.2021 - 21:27 28.07.2021 - 21:28 Vural Pars

Garanti BBVA Kobilere 200.000 TL’ye kadar Destek Kredisi vereceğini duyurdu. Kredi almak isteyen KOBİLER kredi başvurularını ister internet üzerinden isterse de banka şubelerinden istedikleri zaman yapabileceklerdir. Sizde eğer KOBİ kredisi alacaksanız banka şartlarına uygun olmanı ve başvuru için bu bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. İşte sizlere Garanti BBVA kobi kredisi hakkında detaylı bilgiler.

Ülkemizdeki köklü bankalardan olan Garanti Bankası İsim değişikliğinden sonra banka kredilerinde de değişiklikler yapmıştır. Garanti BBVA üzerinden verilen bu kredi kampanyasında yüzde 1.35 faiz oranı ile esnaf veya kobi kredisi kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza göre ve işiniz için bu parayı istiyorsanız aynı gün onay alabileceksiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin bu kredilerde onay alması için kredi notunun yüksek olması ve şirket sicillerinde bir sıkıntı olmaması gerekmektedir. Kredi alacak olan şirketin Garanti BBVA’da hesapları olması ve en az 2 yıllık vergi levhası olmanızın durumunda kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti BBVA İşim İçin Kobi Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusu yapmak için en uygun yöntemlerden birisi banka şubeleridir. Banka şubelerinde evraklarınız ile birlikte başvuru yaptıktan hemen sonra sonucu öğrenebilir ve hemen onaylanan krediyi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, 200.000 TL’ye kadar 36 ay vade ile kredi alabilmektedirler.

garanti-bbva-kobi-olanlara-200000-tlye-kadar-kredi-verecegini-duyurdu-basvuru-yaparak-3-ay-ertel

200.000 TL kredi aldığınızda 36 ay vadeli ödemesi aylık 7.131 TL olacaktır. 100.000 TL kredilerde ise 36 ay vade ile bu kredileri aylık 3.578 TL taksitle geri ödersiniz. Kredi başvurusu onaylandıktan ve krediyi kullandıktan sonra dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA Kobilere Taşıt Kredisi Kampanyası

Ayrıca kredi alacak olan kişiler, taşıt kredisi başvurusu da yapabilmektedirler. Kobi olan ve sıfır 0 km araç alacaklar yüzde 1.34 faiz oranı ile, 2.el araç alacaklar ise yüzde 1.44 faiz oranı ile kredi başvurusu yapabilirler. Taşıt kredilerinde alacağınız aracın değerinin yüzde 70’ine kadar kredi kullanabilirsiniz. Geriye kalan kısmı bankaya peşinat olarak vermeniz gerekiyor. Aldığınız kredilerde 36 ay vade yapabiliyorsunuz. İşiniz için ve kendinize özel olarak araç alacaksanız Garanti kobi taşıt kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@