Garanti BBVA'ya üye olanları büyük fırsatlar bekliyor. 11 bin TL'lik ödeme almak için tek tuşa basmanız yeterli olacak. Peki bu nasıl mümkün oluyor? Mart ayı sonuna kadar vaktiniz var ve elinizi çabuk tutun...

Garanti BBVA'nın müşterilerine sunduğu yeni kampanyada faizsiz nakit avans ve bonus veriliyor. Üstelik yüksek vade güvencesi ile rahatlıkla ödeme yapabileceksiniz. Bunun için belirli şartları karşılamanız istenecek.

Garanti BBVA Müşterisi Olana 10 Bin TL!

Garanti BBVA'ya temassız işlem özelliği üzerinden üye olursanız önemli sürprizler sizleri bekliyor. 10 bin TL'lik nakit avans fırsatına sahip olacağınızı belirtelim. Bu da 6 ayda ödeyebileceğiniz ve oldukça avantajlı bir teklif. Faizsiz nakit avans, son zamanlarda pek çok kullanıcı tarafından tercih edilir hale geldi. Yeni müşteriler bu kampanyadan faydalanabilir.

2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi! 2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi!

1000 TL Ek Bonus Veriliyor!

Garanti BBVA'nın tek müjdesi nakit avanstan yana değil. Aynı zamanda 1000 TL'lik harcamanıza 1000 TL bonus verilecek. Peki bu nasıl olacak? Resmi internet sitesi üzerinde yer alan bilgi doğrultusunda detaylar iletildi.
 "31 Mart tarihine kadar Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olarak, Garanti BBVA’lı olan ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, 20 nisana kadar yapacakları tek seferde 1.000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1.000 TL değerinde bonus kazanacak."

Buradan da anladığımız üzere, kampanyaya katılmanız için 31 Mart 2023'e kadar işlem sağlamanız gerekiyor.