Garanti BBVA öyle bir kampanya yaptı ki ağzınız açık kalacak! 100.000 TL’ye ev satıyor, resmen çıldırmış, fiyatlar dip! Türkiye’de artan pahalılık ev fiyatlarında da ön plana çıkıyor. Vatandaşlar için ev almak artık neredeyse imkansız hale geldi. Hatta kiralar bile cep yakıyor, özellikle büyük şehirlerde ev kiraları aldı başını gidiyor. Tüm bu hayat pahalılığı içinde vatandaşlarla nefes aldıracak kampanya ise Garanti BBVA’dan geldi. Resmen 100.000 TL’ye ev satıyor. Bu kampanya kapanın elinde kalıyor. En uygun gayrimenkul fiyatlarının detayları haberimizde…

Ev alma hayali ile yıllarca çalışan, kiradan kurtulmak kendi evinde rahat yaşamak için yediğinden içtiğinden para arttıran vatandaşlar artan ev fiyatları ile büyük hüsran yaşadı. Bırakın ev almayı, pandemiden sonra ev kiralamak bile vatandaşlar için hayal olmaya başladı. Koronavirüs salgını fırsatçılara yeni bir kapı açarken bir çok kişi kira ödemekte zorlanıyor. Ev almak ise artık dar gelirli için hayal olmaktan bile uzakta. İşte tüm bu kötü gidişatın içinde Garanti BBVA yeni kampanyası ile herkese rahat bir nefes aldırmaya hazırlanıyor. Garanti Bankası neredeyse bu piyasa şartlarında bedavaya ev satacak. Garanti BBVA’nın gayrimenkul fiyatları adeta fahiş piyasa fiyatlarına meydan okuyor. Bankada 100.000 TL’ye daire alma imkanı var.

garanti-bbva-oyle-bir-kampanya-yapti-ki-agziniz-acik-kalacak-100000-tlye-ev-satiyor-resmen-cildi-3

100.000 TL’YE DAİRE SATIYOR

Başını sokacak bir ev alma hayali kuran vatandaşlara Türkiye’nin en çok tercih edilen özel bankaları arasında yer alan Garanti BBVA’dan müjde gibi haber geldi. Garanti Bankası uygun fiyatlı ev ve daire satışına başladı. Koronavirüs salgını sırasında ev almayı bırakın kirasını ödemekte zorlanan vatandaşlara Garanti BBVA’nın sunduğu ev fiyatları neredeyse bedava gibi gelecek. Çünkü piyasaya göre neredeyse bedava. Garanti BBVA, söz konusu gayrimenkulleri ipotekli ve borçlara karşılık olarak alıyor, satışa çıkarıyor. Uygun fiyatlı ev arayanlar da bu satışları yakından takip ediyor. Bankanın satışları resmi internet sitesi üzerinden yapıyor. Ancak 100.000 TL’ye daire alma imkanı için düzenli olarak satışları takip etmek gerekiyor. Çünkü bu fiyatlara satılan evler kapanın elinde kalıyor.

garanti-bbva-oyle-bir-kampanya-yapti-ki-agziniz-acik-kalacak-100000-tlye-ev-satiyor-resmen-cildi

İSTANBUL’DA UCUZ EV

Özellikle hem kiralarını hem de ev fiyatlarının rekor düzeyde artı İstanbul'da Garanti Bankası'nın yaptığı satışlar vatandaşları ilaç gibi gelecek. İstanbul'da ucuz gayrimenkul satan Garanti Bankası Esenyurt ilçesinde 83 metrekare daireyi 100 bin TL'den satıyor. Bankasının resmi internet sitesinde yine Esenyurt ilçesinde Pınar Mahallesi'nde bulunan 62 metre karelik bir daire ise 107 bin TL'den alıcısını bekliyor.

Sadece bu kadar değil Garanti Bankası'nın resmi internet sitesinde gayrimenkul bölümünde çok sayıda ev ilanı bulunuyor. Bu gayrimenkulleri satın almak isteyenlerin siteye girdikten sonra tekliflerini vermeleri gerekiyor. Banka müşterisi olan olmayan herkes satış için teklif verebiliyor. Unutmayın ki Garanti Bankasının ev satışı ihale usulü yapılıyor ve en yüksek teklifi verenler satın alabiliyor. Eğer uygun fiyatlı konut satın almak ve ev sahibi olmak istiyorsanız Garanti Bankası gayrimenkul sayfası üzerinden yayınlanan ilanları takip edebilir ve teklif verebilirsiniz.