Bankalar üzerinden 8000 TL ödeme alacak olan kişilere Garanti Bankası ve 2 kamu Bankası üzerinden destek kampanyası yapılacağı duyuruldu. Garanti Bankası tarafından yapılan Bu kampanyada 8000 TL onay verilecek ve 36 ay vadeye kadar kredi taksitlerini geri ödeyebileceksiniz. Garanti Bankası kampanya başlattıktan sonra Ziraat Bankası ve vakıfbank'ta bu kampanyaya dahil oldu. Kamu bankalarının yapmış olduğu kampanyada daha düşük faiz oranları ile işlem yapacak olan kişiler banka hesapları olması durumunda 8000 TL onay alabilecek. 

Garanti Bankası

Başvuru yapacak olan kişiler için ilk kampanya başlatan Garanti Bankası kendi bankası'nda hesabı olan kişilere Garanti bankası'nın kendi uygulaması olan Garanti mobil uygulaması üzerinden destek veriyor. Garanti Bankası müşterisi olmayan kişiler ise en yakın banka şubesine giderek Garanti bankası'nın yapmış olduğu bu Kredi kampanyasına katılabilir ve sadece kimliklerini vererek banka müşteri temsilcisi üzerinden kredi başvurusu tanımlanabilir. Garanti Bankası emekli olan ve sigortalı olarak çalışan kişilere yapmış olduğu bu destek kampanyasını bireysel olarak 8 bin TL'ye kadar gelir belgesiz olarak veriyor. 

Garanti Bankası üzerinden emekli olan vatandaşlar bu kampanyaya katılmak istiyorsa emekli maaşını Garanti Bankası üzerinden alması şartı vardır. 

garanti-bankasi-kredi-1

Ziraat Bankası ve VakıfBank

Garanti Bankası kampanyayı başlattıktan sonra Ziraat Bankası ve vakıfbank'ta hızlı bir şekilde onay vereceğini duyurdu. Ziraat Bankası vakıflar bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 8 bin TL'ye kadar gelir belgesiz 100.000 TL'ye kadar da gelir belgeli olarak ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı.

Özellikle emekli olan müşteriler için yapılan Bu kampanyada emekli olan vatandaşlar Garanti Bankası üzerinden kredi kullanmak istiyorlarsa ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olan bu Kredi kampanyasına katılmak için Garanti Bankası üzerinden emekli maaşı alması gerekiyor. Eğer emekli maaşını Ziraat bankası'nda veya vakıfbank'ta ise emekli maaşınızın bulunduğu banka şubesinden veya bankanın internet bankacılığını kullanarak banka şubesine gitmeden 8000 TL 36 ay vadeli onay alabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz 8.000tl de ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme 3 vakfı tarafından da yapılan bir kampanyadır.