Garanti BBVA, Yapıkredi, Denizbank'tan Bayram Öncesi Son Fırsat! Anında 10 bin TL 3 Ay Ödeme Yok

Garanti BBVA, Yapıkredi, Denizbank kredi fırsatı! Kurban Bayramı öncesi başvuran alıyor. 10 Bin TL nakit anında hesapta. Üstelik 3 ay geri ödemesiz ve düşük faiz imkanı! Son dakika kredi kampanyası...

Ekonomi 18.07.2021 - 17:39 18.07.2021 - 17:39 Orhan Yener

Garanti BBVA, Yapıkredi, Denizbank Bayram Kredisini Duyurdu! Anında 10.000 TL Hesaplara Yatırılıyor! Türkiye'nin büyük bankaları büyük bir kredi kampanyası ile vatandaşlarımızın yüzlerini güldürdü. 3 ay geri ödemesiz olarak anında ihtiyaç kredisi hesaplarınıza yatırılıyor. İhtiyaç kredisi destekleri müşterilerin nakit ihtiyaçları için kullandıkları önemli bir kredi türü. Bu durum bankaların çeşitli kampanyalarla, ihtiyaçların karşılanması için özel kredi desteklerini kullanıcılara sunmasına olanak sağlıyor. Peki krediye başvuru nasıl yapılır?

Hazırlanan tanımlı krediler, işlemlerinde son derece hızlı bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlayarak, hemen kredi kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Uygun faiz ve vade süresine sahip olan ihtiyaç kredileri sayesinde, tatil planlarınızı veya ihtiyacınıza yönelik harcamalarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. İhtiyaç kredisi seçeneklerini sizler için derledik. Peki krediye başvuru nasıl yapılır? Kredi tutarı ne kadar? Faiz oranı ve vade süresi ne kadar?

Denizbank 3 Yıl Vadeli İhtiyaç Kredisi

2021-yilinin-en-buyuk-kredi-kampanyasi-bugun-resmen-basladi-500000-tl-kredi-verilecek-36-ay-vade1

Nakit ihtiyacının ortaya çıkması halinde, Denizbank'ın hazırladığı düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi desteğinden yararlanabilir ve ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. 36 ay vade fırsatına sahip bu ihtiyaç kredisi kampanyası, 10.000 TL üst sınıra sahiptir. Krediyi kullandığınızda geri ödemedeki faiz oranı;

12 Ay vade fırsatıyla talep edilen 3.000 TL ihtiyaç kredisi için uygulanan faiz %1.53 oranında gerçekleşiyor.
12 Ay vade ya da 36 ay vade şke talep edilen 10.000 TL ihtiyaç kredisi için uygulanan faiz %2.23 oranında oluyor.

Denizbank ihtiyaç kredisinden yararlanmak için, bankanın müşterisi olup olmamanız fark etmemektedir. Aynı zamanda banka müşterilerinin bankada olan hesapları, kredileri ni hemen kullanabilmeleri adına büyük bir avantaj sağlıyor. Başvuru için bankanın resmi internet adresi(Denizbank.com) üzerinden, İhtiyaç kredileri kategorisinde bulunan ihtiyaç kredisi başvurusu ekranını kullanabilir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

hesaba-yatan-kredi

Garanti BBVA 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Garanti BBVA müşterileri memnun etmek için, uzun senelerdir kesintisiz ve özellikli bir hizmet sunuyor. Ülkemizin köklü bankalarından bir tanesi olan Garanti BBVA, İhtiyaç kredisi kampanyasında 3 ay geri ödemesiz dönem avantajı sağlıyor. Bankada bireysel ihtiyaç kredisi veya Tüketici kredisi olarak belirtilen ihtiyaç kredilerinin kullanım alanı, müşterinin ihtiyacına göre çok geniş bir alana hitap ediyor.

Başvuruda bulunan her vatandaşın ödeme yeterliliği, kredi puanı gibi özelliklerine bakılarak, özel bir geri ödeme planı düzenleniyor. Bununla birlikte yine kişiye özel kredi faiz oranı belirleniyor ve uygulanıyor. Bütün bunların yanı sıra, ödemenin daha kolay gerçekleştirilebilmesi adına aylık eşit taksitli geri ödeme, esnek taksitli geri ödeme olacak şekilde 2 farklı ödeme seçeneği ve 3 ay ertelemeli geri ödeme başlangıcı gibi avantajlar mevcut.

kamu-bankalarindan-4-yil-vadeli-faizsiz-kredi-duyurusu-yapildi-basvuru-yapmak-isteyenlerden-tek-1

Yapı Kredi'den Bayram öncesi Son Fırsat!

Yapı Kredi Bankası tarafından sağlanan ihtiyaç kredisi 36 aya kadar uzanan vade fırsatlarıyla müşterilere sunuluyor. Dijital bankacılık kanalları kullanılarak başvuruların gerçekleştirilebilmesi ve onay alması durumunda, şubeye gitmenize gerek olmadan kendiniz bu krediyi kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bankanın sunduğu ihtiyaç kredisi faiz oranları ise;

12 ay vade fırsatı ile verilecek kredide uygulanacak faiz oranı %2.23
24 ay vade fırsatı ile verilecek kredide uygulanacak faiz oranı %2.17
36 ay vade fırsatı ile verilecek kredide uygulanacak faiz oranı %1.79

Gelişmelerden Haberdar Olun

@