Garanti BBVA'Da Kaçırılmayacak Fırsat! 500 TL Kampanya Hediyesi Veriyor! Üstelik Bu Kazanca Sahip Olmak İçin Şubeye Gitmek Yok! Ev Rahatlığında Kazan Harca!

Bankaların yaptığı kampanyalara bir yenisi daha eklendi! Müşterilerini memnun etmek için sürekli yeni kampanyalar yapan bankalara bu defa Garanti BBVA Bankası da eklendi. Garanti Bankası'nın şimdi müşterileri için çok güncel bir kampanya önerisi var! Üstelik bu kampanyaya katılmak için evden çıkmaya gerek yok! Evden başvurulabilir evden kampanyaya katılım sağlanabilir bu kampanyaya katılıp kazanmak tek tıkla parmaklarınızın ucunda.

Oldukça kolay bir biçimde başvurup oldukça kolay bir biçimde gerekenleri yerine getirdikten sonra sağlanacak tam 500 TL hediye para söz konusu! Ayrıca belirtilmesi gereken başka bir husus daha var ki bu kampanya yalnızca bu ayın sonuna kadar geçerlidir.

500 TL Hediye Kazandıracak Kampanyanın Detayları

1 ile 31 Aralık arasında başlayıp bitecek olan Garanti bbva yeni müşterilerine özel kampanyası oldukça ilgi çekici! Bankanın yapmış olduğu kampanya Online olarak bu banka müşterisi olan kişiler için geçerlidir. Yani garanti BBVA şubelerine gitmeden dijital yollardan müşteri olabilen kişilere 500 TL hediye edilecektir. Yani daha önce bu bankanın müşterisi olmayan kişiler mobil şubelerden temassız bir şekilde Garanti bbva müşterisi olmayı başardıklarında kredi kartı ve banka kartı talebinde bulunduklarında 31 Aralığa kadar yapılacak olan e-ticaret alışverişlerinde 500 TL Bonus kazanılacaktır.

TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var

Bu kampanyadan faydalanabilmek için minimum alışveriş tutarı tek seferde 500 TL'dir. Bu kampanyaya Bonus kredi kartı ya da Money Bonus kredi kartı başvurusu onaylanmış kişiler katılabilir. Çünkü başvurusu onaylanmamış kişiler kredi kartlarını kullanamayacakları için minimum tek seferde 500 TL'lik alışverişte yapamayacaklardır. Bu sebeple banka müşterisi olmayı başarmış kartını eline almış tek seferde 500 TL ve üstü harcama yapmış kişiler tam 500 TL Bonus kazanmış olacak.