Garanti BBVA'dan Emeklilere 130 Bin TL Düşük Faizli Kredi! Başvurular Başladı

Garanti bankasından emeklilere yeni kredi müjdesi! Sizde başvurun anında faydalanın. Zorlu dönemlerde emeklilerin yanında olan Garanti bankası 130 bin TL düşük faiz oranlı kredi kampanyası başlattı.

Ekonomi 28.08.2021 - 19:00 28.08.2021 - 19:00 Berkay Keskin

Emekliler için Garanti BBVA yeni bir kredi kampanyası duyurdu. Pandemi sürecinde ve yaz döneminde sorunlarla karşı karşıya kalan vatandaşlara, Garanti BBVA anında emekli kredisi veriyor. Peki başvurular nasıl yapılır? Başvuru koşulları neler?

Garanti BBVA özellikle pandemi döneminde vatandaşın yanında olmaya tüm hızıyla devam ediyor. Garanti BBVA resmi internet adresi üzerinden de gerçekleştirilen bu duyuru ile beraber, banka müşterilerine anında kredi fırsatı sunacağını belirtti. Garanti BBVA, emeklilerin kredi talebinde bulunurken kolaylıkla onay alacağı bankalardan bir tanesi. Banka üzerinden kredi çekmek isteyen müşteriler için gerçekleştirilen bu kampanya, 130 bin TL'ye kadar kullandırılacak.

Garanti BBVA Emeklilere Kredi Vereceğini Duyurdu!

Garanti BBVA emekli kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka koşullarına uygun olmanız gerekmektedir. Banka resmi internet adresi üzerinden ve bankanın sosyal medya hesapları aracılığıyla gerçekleştirdiği paylaşımlarla emeklilere kredi vereceğini duyurdu. Kredi alacak vatandaşlar düşük faiz oranlarıyla ve 36 ay vadeli kredi kullanırken, kredi ödemelerinde de talep ettikleri şekilde bir ödeme planı oluşturabilecekler.

3 ay ertelemeli ve 36 ay vade fırsatıyla kullandırılan kredilerde banka ayrıca taksit ödemesinde 3 ayda bir ödemeli kredi tablosu fırsatı da sunuyor. Daha önce bu bankadan kredi kullanan emekliler ise, emekli kredilerinde de olduğu gibi internet üzerinden online bir şekilde krediye başvuruda bulunabilecekler.

Garanti BBVA Emekliye Kredi Kampanyası

Başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlara banka hızlı ve anında onay verecek. Kredi başvurusunda bulunmak isteyen emeklilerin merak ettiği bir diğer konu da yaş sınırı. Yaş sınırı 75 olan vatandaşlar onay alabilecek. Kredi çekmek isteyen ihtiyaç sahibi vatandaşlar ayrıca 65 yaş üzerinde olmaları halinde hayat sigortası yaptırmak zorunda olacak ve yaşınıza göre de yüksek hayat sigortası yaptırılacaktır.

Garanti BBVA emekli kredisi başvurusunda bulunmak isteyen müşterilerin, bu koşullara uygun olması gerekiyor. İcralık durumunuz yoksa emekli kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz ve onaylanan kredi başvurunuzun ardından belirttiğiniz kredi tutarını anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti BBVA Emekli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA emekli kredisi başvurusu banka şubesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Banka şubelerinden krediye yönelik onay alan vatandaşlar aynı gün içerisinde kredilerini kullanabilecek. Eğer bu bankada emekli maaşınız bulunmuyorsa, önce sizlere kredi başvurusu yapacaklar daha sonra onay alırsanız, kredinizi bankaya maaş taşıma koşulu ile kullanacabileceğinizi belirtecekler. Bankaya maaş taşıma işleminin ardından 130 bin TL'ye kadar 36 ay vade fırsatıyla kredi kullanabileceksiniz.

İhtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi gibi pek çok kredi kampanyalarını da Garanti BBVA bankasından uygun faiz oranlarıyla kullanabilirsiniz. Garanti BBVA kredi kampanyalarına yönelik detaylı bilgiye bankanın resmi internet adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Emekli olan müşteriler, bu kredilerde diğer ihtiyaç kredisi faiz oranlarından çok daha düşük oranlarla kredi kullanabilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@