Garanti BBVA, emeklilere özel dev bir kampanya ile yılın başında müjdeli bir haberle karşımıza çıkıyor. Ocak ayında başlayan "Emekli Promosyon Kampanyası" ile banka, emekli maaşı alan müşterilere çeşitli avantajlar sunarak finansal destek sağlıyor. Bu kampanya kapsamında emeklilere özel bir hoş geldin paketi ve çeşitli ek ikramiyeler sunuluyor.

1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında geçerli olan kampanya, Garanti BBVA'dan emekli maaşı alan müşterilere cazip fırsatlar sunuyor. Kampanya kapsamında emekli maaşını Garanti BBVA'ya taşıyan müşterilere, toplamda 10.000 TL'ye varan ek ikramiyeler sağlanacak. Ayrıca, EYT emeklileri için uygun faiz oranlarıyla EYT primli borç kredisi fırsatı da sunuluyor. Bu avantajlarla emeklilere finansal destek sağlayan banka, müşterilerine özel bir hizmet sunmanın ötesine geçiyor.

Garanti BBVA, kampanya kapsamında sadece bankadan emekli maaşı alan müşterilere özel olarak 7.500 TL'ye kadar nakit desteği sağlayacak. Ayrıca, emeklilerin kredi kartlarına yapacakları 500 TL'lik harcamaya özel olarak 1.000 TL bonus kazanma imkanı da sunuluyor. Bu bonuslar, emeklilere ek maddi destek sağlamanın yanı sıra, kredi kartı kullanımını teşvik ederek avantajlı alışveriş imkanları da sunuyor.

TSE Duyurdu: İşçi, Memur ve Kamu Personeli Alınacak! Mühendis, Tekniker, Güvenlik Görevlisi, Odacı Aranıyor... TSE Duyurdu: İşçi, Memur ve Kamu Personeli Alınacak! Mühendis, Tekniker, Güvenlik Görevlisi, Odacı Aranıyor...

Garanti BBVA'nın Ocak ayındaki Emekli Promosyon Kampanyası, emeklilere özel olarak sunulan avantajlarla dikkat çekiyor. Bankadan emekli maaşı alan müşterilere sağlanan ek ikramiyeler, nakit desteği ve kredi kartı bonusları, emeklilerin mali durumlarına olumlu katkıda bulunmayı amaçlıyor. Ayrıca, EYT emeklilere özel faiz oranlarıyla borç kredisi imkanı, hızlı bir şekilde emekli olma yolunda önemli bir destek sunuyor. Garanti BBVA'nın bu özel kampanyası, emeklilere finansal konularda güvenilir bir çözüm ortağı olma misyonunu bir kez daha vurguluyor. Bu fırsatlarla dolu kampanyadan yararlanmak isteyen emekliler, şubeye gitmeden Garanti BBVA Mobil üzerinden kolayca başvuruda bulunabilir ve avantajlardan anında yararlanabilirler.