Garanti BBVA'nın alışverişlerde sunduğu indirimlere dair müjdeli haber verildi. Bankanın son kampanyalarında 200 TL'lik indirim hakkı da sunuluyor. Market alışverişlerinde geçerli bu kampanyada detaylar aktarıldı. Garanti kartınız ile hemen alışverişlere başlayabilirsiniz.

Garanti BBVA kartı ile Markette Bonus üye işyerleri üzerinden yapılacak alışverişlerde bonus ödeme verilecek. Bu sayede bonuslarınızı biriktirerek 200 TL'ye varan indirim imkanı sağlayabilirsiniz. Market alışverişlerinde geçerli bu kampanyayı kaçırmamak için şartları sizlerle paylaşalım.

Alışverişlere Bonus Veriliyor

Her ikinci 300 TL ve üzeri alışverişinizde 35 TL bonus hakkı elde edeceksiniz. 175 TL'ye kadar bu bonusları toplayabilirsiniz. GarantiPay kullanmanız durumunda ise ek olarak 5 TL ikinci alışveriş sonrasında verilecektir. Dolayısıyla toplamda 200 TL bonus kazanma hakkınız vardır.

TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!

Kampanyaya Nasıl Katılınır?

Garanti Bankası'nın kampanyasına katılmak istiyorsanız yapmanız gereken şey basittir. İster Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılım sağlayın, isterseniz de SMS ile katılım hakkı elde edin. Bonus Flaş'a giriş yaparak mevcut kampanyayı bulun ve "Hemen Katıl"a basın. SMS ile başvuruda ise EVET GIDA yazıp bir boşluk bırakın, kartınızın son 6 hanesini yazarak 3340'a kısa mesaj olarak gönderin. Başvurularınız kısa süre içerisinde aktif olacaktır. Bu sayede market alışveriş kampanyasına dahil olacaksınız. Daha detaylı bilgi edinmek isterseniz de Bonus Flaş uygulamasını indirmenizi ve kampanya bilgilerini okumanızı tavsiye ederiz.