Yapı Kredi Bankası Müşterilerine Özel: 100.000 TL’ye Kadar Kredi Fırsatı! Yapı Kredi Bankası Müşterilerine Özel: 100.000 TL’ye Kadar Kredi Fırsatı!

Garanti BBVA, müşterilerine müjdeli bir haberle sesleniyor! Banka, büyük bir kampanya ile dikkatleri üzerine çekiyor ve müşterilerine 3 bin TL'ye varan hediye kazanma fırsatı sunuyor. Bu özel kampanya, Garanti Bankası'nın sadık müşterilerini memnun etmek ve yeni müşterilerini de bünyesine katmak için tasarlanmış görünüyor.

Bankanın duyurusuna göre, 1 Nisan itibarıyla başlayan kampanya, 30 Nisan'a kadar devam edecek. Garanti BBVA müşterisi olmak isteyenler için oldukça cazip olan bu kampanya, katılımcılara büyük kazançlar sağlayacak.

Kampanyaya katılmak oldukça kolay! Tek yapmanız gereken, Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olmak ve Bonus kredi kartı veya Money Bonus kredi kartı başvurusu yapmak. Başvuruların onaylanması halinde, 31 Mayıs'a kadar yapacağınız ilk 1000 TL'lik alışverişe 1000 TL bonus, sonraki her 1000 TL'lik alışverişe ise 500 TL bonus kazanacaksınız. Toplamda ise kazanabileceğiniz bonus miktarı tam 3000 TL'yi bulacak.

Kampanyaya katılmak için şubeye gitmeye gerek yok! Başvurularınızı Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr veya moneybonus.com.tr üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ancak unutmayın, kampanya kapsamında Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus gibi kartlar dahil değil.

Kazanılan bonuslar 4 Haziran ile 4 Temmuz 2024 tarihleri arasında kullanılabilecek ve en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir. Ancak, kullanılmayan bonuslar 5 Temmuz 2024 tarihinde geri alınacaktır.

Öte yandan, kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, nakit avans işlemleri ve bonus kullanımları dahil değil. Ancak internetten yapılan harcamalar kampanyaya dahil olduğunu unutmayın.

Emekli promosyon kampanyasından yararlanan müşteriler, bu kampanyaya dahil edilmiyor. Ayrıca, Garanti BBVA Mobil'e ilk kez indirip Garanti BBVA'lı olan müşterilere yönelik kampanyalarla bu kampanya birleştirilemiyor.