SGK'lı emeklilerin yeni tercihi haline gelen Garanti BBVA, 7500 TL'lik promosyon ödemesiyle fark yarattı. Şimdi ise bankaya nasıl başvuru yapılacağı ve promosyon ödemelerinin ne zaman hesaba geçeceği soruluyor. İşte Garanti BBVA promosyon miktarı ve başvuru işlemleri...

Garanti BBVA, son zamanların en önemli tekliflerinden birine imzasını attı. Emekliler için önemli kampanyalar sunan banka, bu sefer 7500 TL'lik promosyon ödemesi için harekete geçti. Bu durum diğer banka müşterilerinin de gözünden kaçmadı. Eğer sizler de başvuru yaparsanız, düşündüğünüzden daha kısa süre içerisinde ödemenizi alabilirsiniz.

Garanti BBVA Kaç TL Promosyon Ödüyor?

3.500 TL'den az emekli maaşı alıyorsanız : 4.500 TL
3.500 TL – 7.500 TL arasında emekli maaşı alıyorsanız: 5.250 TL
7.500 TL – 10.000 TL arasında emekli maaşı alıyorsanız: 6.750 TL
10.000 TL ve üstünde emekli maşaı alıyorsanız: 7.500 TL nakit promosyon ödemesi hesabınıza yatırılıyor.

Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek! Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek!

Garanti Mobil Uygulamasından Başvurun!

Garanti BBVA'nın promosyon ödemeleri sizin de dikkatinizi çekti ise mobil uygulama üzerinden hemen başvurabilirsiniz. Üstelik emeklilere yalnızca yüksek miktarda promosyon değil, aynı zamanda çeşitli ayrıcalıklar da sağlanacaktır. Resmi internet sitesi veya mobil uygulaması aracılığıyla elde edeceğiniz avantajları öğrenebilirsiniz.