İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler 10.000 TL almak istiyorlarsa evrak istemeyen bankalardan gelir belgesiz olarak kredi kullanabilirler. Evraksız alabileceğiniz bu krediler de bankalar sizi bir sorgulamaya sokar ve bu sorgulamadan onay alırsanız kredinizi sadece kimliğinizle veya bankaya gitmeden kullanabilirsiniz.

Kredi için bazı şartlar vardır. Şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurunuzu yapabilirsiniz bu şartların başında kredi puanı gelmektedir. Kredi puanı 1200 ve üzerinde olan müşteriler evraksız olarak bankalardan kredi kullanabilirler. Şimdi sizlere hangi bankalardan hızlı bir şekilde onay alacağınız hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Her bankanın kendi politikası ve faiz oranlarının farklı olduğunu da belirtmek istiyoruz.

Garanti Bankası evraksız kredi başvurusu nasıl yapılır?

Evrak istemeyen bankalardan bir tanesi Garanti Bankası olmaktadır. Kimliğinizle birlikte en yakın Garanti Bankası şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Size en yakın Garanti Bankası şubesine gittiğiniz zaman gişelerden veya bireysel müşteri temsilcisinden yapacağınız kredi başvurusunda onay alırsanız banka sizin sadece sigortanızı bakacaktır. Sistemden gözükecek olan sigortanız en az üç aydır aynı iş yerinde olması gerekiyor. Ayrıca emekli olan kişiler bu kredileri kullanabilir yeni bir işe başlamış veya sigortası olmayan kişiler Garanti Bankası üzerinden kredi alamazlar. Banka 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir.

garanti-ve-2-bankadan-evraksiz-kefilsiz-imzasiz-aninda-nakit-10000-tl-verilecek1

Akbank evraksız kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden de evraksız kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bunun için bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Akbank müşterisi olan kişiler internet bankacılığı üzerinden kredi başvurularını hızlı bir şekilde yapabilirler. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler şartlara uygun olmaları durumunda kredilerine anında hesaplarına atabilir. Akbank Direkt üzerinden yapacağınız kredi başvurularında daha düşük faiz oranları ile birlikte yararlanabilirsiniz. Krediler ayrıca masrafsız olarak müşterilerine sunulur. 100 bin TL'ye kadar verilen kredilerde ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapabilirsiniz. Ayrıca 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz.

Enpara evraksız kredi başvurusu nasıl yapılır?

Enpara Bankası şubesiz bir banka olduğu için dijital olarak hizmet vermektedir. Bu yüzden bu bankadan kredi kullanacak olan müşteriler evraksız olarak online ihtiyaç kredisi kullanabilirler. 75 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başlatılmıştır. Sizlerde Enpara Bankası üzerinden evraksız olarak kredi başvurusu yapabilir, onaylanan kredinizi de hemen hesaba atabilirsiniz.

Enpara Bankası bilindiği gibi QNB Finansbank üzerinden kurulmuştur. QNB Finansbank üzerinden de aynı şartlarda kredi kullanabiliyorsunuz. Eğer kredi başvurunuzu QNB Finansbank üzerinden yapmak istiyorsanız TC. kimlik numaranızı 50/30 numarasına mesaj göndermeniz yeterlidir. Kredi onayı aldıktan sonra bu krediyi kimliğinizle veya internet bankacılığı üzerinden evrak vermeden kullanabileceksiniz. Her iki bankadan da alacağınız krediler aynı politikalara göre değerlendiriliyor. 36 ay vadeli kredilerde ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yapabiliyorsunuz.