Garanti ve Halkbank ATM'lerinden Dilediğiniz An 20 Bin TL Çekebilirsiniz! Sizde Anında Faydalanın

Tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için hem Garanti BBVA hem Halkbank ATM'lerini kullanabilirsiniz.

Ekonomi 16.09.2021 - 09:06 16.09.2021 - 09:06 Berkay Keskin

Türkiye'nin en çok işlem yapılan bankalarından olan Garanti ve Halkbank kredi kartınız varsa size en yakın ATM'ye giderek 20 bin TL'ye kadar nakit avans çekebilirsiniz. Halkbank ve Garanti BBVA'dan anında 20 bin TL nakit avans fırsatının tüm detayları haberimizin devamında sizlerle...

Acil nakit ihtiyacıyla karşılaşan vatandaşlar bankaların sunduğu kredi ve kredi avans kampanyalarını yakından takip ediyor. Bu kapsamda Halkbank ve Garanti BBVA yeni bir gelişmeye imza attı. İki bankada müşterilerine kolaylık sağlamak için ATM'lerden 20 bin TL'ye kadar nakit çekme fırsatı sunuyor. Müşteriler konuya yönelik ayrıntıları kapsamlı bir şekilde araştırıyor. Detaylı bilgiye Halkbank ve Garanti BBVA resmi internet adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Garanti BBVA Taksitli Nakit Avans Fırsatı

Türkiye'nin en çok müşterisi mevcut olan ve en yaygın kullanılan bankalarından olan Garanti BBVA'nın taksitli nakit fırsatı sayesinde artık bütün acil nakit ihtiyaçlarınızda Garanti BBVA kredi kartlarını kullanarak anında ATM'ler üzerinden 20 bin TL'ye kadar nakit avansınızı çekip kullanmaya başlayabileceksiniz. Başvurular Garanti BBVA internet bankacılığı, Garanti BBVA Mobil bankacılık, BonusFlaş, Garanti Müşteri Hizmetleri veya resmi tatil günlerine bakılmaksızın, şartsız, kefilsiz, imzasız nakit avansınızı 7 gün 24 saat içerisinde ister mobil bankacılık üzerinden direkt olarak hesabınıza aktarabilirsiniz.

Dilerseniz tüm Garanti BBVA ATM'leri üzerinden saniyeler içerisinde 20 bin TL'ye kadar nakit avans çekebilirsiniz. Aynı zamanda geri ödemeler 3 ay ile 12 ay arasında değişiklik gösteren taksitlerde işliyor. %2,01'lik faiz oranı da müşterilere sunuluyor. Eğer Garanti BBVA bankasından 1.000 TL'lik nakit avans çekerseniz 5 ayda ödemek istediğiniz taktirde her ay ödeyecek olduğunuz tutar 220 TL olarak karşınıza çıkacaktır.

Halkbank Taksitli Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

Acil nakit ihtiyaçlarınız için başvuruda bulunacağınız bankalardan bir tanesi de Halkbank. Eğer sizin de Halkbank kredi kartınız mevcutsa dilediğiniz her an nakit avans çekebilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz. 10.000 TL'ye kadar nakit avans ihtiyaçlarınızı karşılamanız için fırsat sunan Halkbank'tan ister mobil bankacılık aracılığıyla başvuru yapabilir, dilerseniz de Halkbank ATM'leri aracılığıyla anında 10 bin TL'ye kadar nakit kullanabilirsiniz. 

Aynı zamanda 12 aya kadar varan taksit fırsatlarıyla ve %2,01'lik faiz oranı da Halkbank'ta sizlere sunuluyor. Eğer Halkbank'tan 10 bin TL'lik bir nakit avans çekerseniz, her ay ödeyecek olduğunuz tutar 970 TL olarak karşınıza çıkacak. Taksitli nakit avans kampanyalarına yönelik detaylı bilgiye ulaşmak isteyen müşteriler için Halkbank ve Garanti BBVA resmi internet adreslerinde krediye yönelik ayrıntılı bilgi mevcuttur. Acil nakit ihtiyacıyla karşılaşan ve hayallerini ertelemek istemeyen vatandaşlar bankaların sunduğu cazip kredi fırsatlarını araştırıyor. Bu kapsamda bankalar adeta rekabet içerisine girmiş durumda.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@