Garantipay ile 10.000 TL Yılbaşına Özel Hediye Çeki Kazan!

Garantipay ile 10.000 TL Yılbaşına Özel Hediye Çeki Kazan! Garanti BBVA Garantipay ile yapılacak tüm alışverişlerde yılbaşına özel Hepsiburada çeki kazandırıyor. 10.000 TL'lik çekten faydalanmak isteyenlerin Garantipay kampanyasına katılım sağlaması gerekiyor. Yalnızca alışveriş yapmak yeterli oluyor. İnternet üzerinden yapılacak harcamaların Garantipay ile yapılması 10 kişiye çekiliş hakkı sunacaktır. 

Hepsiburada hediye çeki 10.000 TL değerinde ikramiye kazanmayı destekliyor. Hepsiburada internet sitesi üzerinden yapılacak 100 TL ve üzerindeki harcamalar bu kampanyaya katılmayı destekliyor. Yalnızca bireysel müşteriler için geçerli olan kampanya iptal, iade durumunda farklı bir düzenleme yapılarak devam ediliyor. 

Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak! Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak!

Garantipay ile 10.000 TL Kazan Kampanya Başvurusu

18 yaşından küçük olanlar kampanyaya katılamıyor. Çekiliş 24 Ocak 2023 tarihinde saat 10.00’da İstanbul Beyoğlu'nda noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Halka açık ve katılımlıdır. Kazananların hediye çekleri 30 Kasım 2023 tarihine kadar kullanılabilir. hepsiburada.com internet sitesi ya da uygulaması üzerinden kullanım sağlanabilir.

Garantipay ile 10.000 TL Kazan Kampanya Şartları

Nakde çevrilerek harcanamaz. Yapılacak çekilişin sonuçları ise 27 Ocak tarihinde açıklanacaktır. Asıl ve yedek tahliller burada duyulacaktır. Kazananlardan ikramiyenin gönderilebilmesi için adres bilgileri istenilecektir. Her kişi yalnızca bir kez bu faydadan yararlanır. Devredemez ya da nakde çevrilemez.