Gaziantep'te meydana gelen 4.1 deprem vatandaşa panik dolu anlar yaşattı. Gece saatlerindeki deprem sonrasında AFAD, gerekli bilgileri verdi. Depremin merkezi Gaziantep Nurdağı olarak açıklandı.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) anlık olarak paylaştığı veriye göre, Gaziantep Nurdağı'nda 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem sonrası vatandaşlar bulundukları evlerden dışarı çıktı. Pek çok vatandaşın geceyi dışarda geçirdiği ifade ediliyor. Hal böyle olunca söz konusu deprem sonrasında herhangi bir can kaybı olup olmadığı araştırıldı.

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

AFAD Deprem Büyüklüğünü Açıkladı!

AFAD verileri doğrultusunda Gaziantep'te 10 Mart 00.08'de meydana gelen depremin büyüklüğü 4.1 olarak açıklandı. Bu deprem sonrasında peşinden artçı bir depremin gelme olasılığı üzerine tartışılıyor. Uzman isimler de Gaziantep'teki depremin ne anlama geldiğini araştırmakta.