Gece 23 açıklandı! Emekliye ödeme! Son dakika, Banka hesaplarınızı kontrol edin!

Twitter Blue ile Nasıl Para Kazanılır? Elon Musk Para Kazanma Özelliğini Açtı! Twitter Blue ile Nasıl Para Kazanılır? Elon Musk Para Kazanma Özelliğini Açtı!

Resmi gazetede açıklanan ve emekli olan vatandaşlar için verilecek olan nakit ödemeleri banka hesaplarına Aralık ayı içerisinde, yatacak. Emekli olan vatandaşlar, bu nakit ödemelerini hesaplarına yatırabilmeleri için öncelikli olarak başvuru yapması gerekmektedir. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz kampanyalar dahilinde Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden sizlerde emekli maaş hesabınız aracım ile birlikte nakit ödeme alabilirsiniz. 

Emekli maaş alan tüm vatandaşlar için başlatılan kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere kamu bankaları üzerinden resmi internet siteleri aracılığıyla başvuru gerçekleştiriliyor. Emekli maaş hesabınız eğer kamu bankaları üzerindeyse istediğiniz zaman nakit kredi başvurusunda bulunabilecek onaylanan krediyi de yine istediğiniz zaman kendi hesaplarınıza yatırarak kullanabilme olanağından faydalanacaksınız. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu nakit kampanyasından başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara kredi işlemlerini 5 dakika içerisinde hesaplarına yatırmak şartı ile birlikte ödemektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde, bankaların müşteri hizmetleri numaraları üzerinden bankaların şubeleri üzerinden veya bankaların internet bankacılığı uygulamaları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden sadece ihtiyaç kredisi başvurusu değil, borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz. 

PTT

Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak, 30 50 numarasına mesaj olarak göndermeleri durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olurlar. Ptt, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda kredi başvurularını gerçekleştirecek kişilerin emekli maaşları bu bankalar üzerinden alınması durumunda kredi işlemleri hemen aynı gün içinde yapılabileceği ve özellikle SMS ile kredi onayı almış olmaları durumunda istedikleri zaman PTT şubelerinden gişelerden kredi kullanabileceği açıklandı.