Gece Resmi Gazete Haberi! Emeklilere Ek Ödeme Kararı Oy Birliği İle Kabul Edildi!

Bu gece yayına giren haber  ile birlikte resmi gazetede de çıkan ve emeklilere ödenecek ek ödemeler karara bağlandı. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden alıyor olmanız durumunda, sizlerde 20000 TL'ye kadar daha önce bu bankalardan kredi kullanıp, düzenli ödemeler yapmış iseniz, internet bankacılığı ve banka şubeleri üzerinden kredi kullanabilirsiniz. 

20000 TL'ye kadar kullanacağınız kredilerde, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak işlemlerini yapabileceğini de söylemek isteriz. Devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz, kamu bankaları üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlara yapılan bu özel kredi haberiyle birlikte sizlerde hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, kolay başvuru yöntemi sizlere sunacak!

Başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar, kamu bankaları üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa, şubelere gitmeden internet bankacılığı uygulamaları üzerinden diledikleri zaman kredi başvurularını yapabilmektedir. 20000 TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirecek olan bu bankalar üzerinden destek kredilerinden faydalanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde işlemle biliyor. 20000 TL'ye kadar kredi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanabilirsiniz. 

EYT'liye Toplu Ödeme Kararı! Yeni Emeklilere Şubat'tan Nisan'a Kadar Para Yağacak! EYT'liye Toplu Ödeme Kararı! Yeni Emeklilere Şubat'tan Nisan'a Kadar Para Yağacak!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlar için ayrıca yüksek limitli de borç kapatma kredileri imkanı sağlamaya devam etmektedir. Kamu bankaları üzerinden almış olduğunuz emekli maaşları üzerinden sizlerde istediğiniz zaman kredi başvurularında bulunabilirsiniz. Daha önce hiçbir şekilde bu bankalar üzerinden kredi ve kredi kartı kullanmamış olan vatandaşlar, nakit kredi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden işlemlerini hemen gerçekleştirebiliyor. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, Ziraat Bankası ve diğer kamu bankalarının banka, resmi internet siteleri üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.