Türkiye'de faturası vatandaşa kesilen ekonomi ile insanlık dramı yaşanmaya devam ediliyor.

Yıkım yaşayan ekonomide "geçinemiyorum" diyerek ağlayanlara alışmışken son zamanlarda intihar edenler de çoğalmaya başladı.Son olarak Adana'da bir vatandaş, "artık dayanamıyorum" diyerek intihar etti.

Tarsus-Adana istikametindeki Çukobirlik tesislerinin önünde kendini yakmak isteyen bir vatandaş önce ifadesi alınmak için karakola götürüldü sonrasında ise karakol çıkışı bir aracın önüne atlayarak intihar etti.

Sinem Nazlı Demir'in haberine göre 'İşsizim, açım. Dayanacak gücüm kalmadı' diyerek kendisini yakmaya çalışan vatandaşı, çevrede geniş güvenlik önlemi alan emniyet mensupları sakinleştirmeye çalıştı.

13-14-15-16-17 Ocak tarihine dikkat! Banka 30 bin TL kimlik numaranızdan ödeme yapacak! Tek başvuru yeterli olacak 13-14-15-16-17 Ocak tarihine dikkat! Banka 30 bin TL kimlik numaranızdan ödeme yapacak! Tek başvuru yeterli olacak

İkna çabaları sonrası karakola ifade vermeye götürülen vatandaş ise serbest bırakıldıktan sonra, caddede araçların önüne kendisini atarak intihar etti ve olay yerinde yaşamını yitirdi.

Erdoğan "Artık kaybedecek çok şeyimiz var" Dedi "Geldiklerinde Kaybedecek Birşeyleri Var mıydı" Sorusu Geldi!