ATV'nin merakla beklenen pazar dizisi Gel Dese Aşk bu akşam ilk bölümüyle ekranlara gelecek. Osman Sınav imzalı iddialı dizi uzun zamandır pazar için bir çözüm bulamayan ATV'nin istediği etkiyi verebilecek mi merak ediliyor.

ATV'nin merakla beklenen pazar dizisi Gel Dese Aşk bu akşam ilk bölümüyle ekranlara gelecek. Osman Sınav imzalı iddialı dizi uzun zamandır pazar için bir çözüm bulamayan ATV'nin istediği etkiyi verebilecek mi merak ediliyor. Öte yandan oyuncu kadrosu ve konusuyla oldukça dikkat çeken Gel Dese Aşk oyuncuları kimler? Konusu ne? Nerede çekiliyor her yerde aranmaya başladı. Aradığınız tüm detaylar haberimizde...PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!


GEL DESE AŞK OYUNCULARI VE KONUSUBaşrollerini Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu ve İlayda Çevik'in paylaştığı dizinin kadrosunda Öykü Gürman, Ertan Saban, Altan Gördüm, Mehmet Atay ve Aslıhan Malbora gibi isimler yer alıyor.Murat ve Yasemin yirmi yılı devirmiş, dostları tarafından parmakla gösterilen örnek bir çifttir. Derin(19) ve Ece(5) adında iki de kızları vardır. Oysa çizdikleri "mutlu aile" resmini gölgeleyen bir sır ilişkilerini içten içe yemektedir. Ece doğduğundan beri birbirlerine dokunmamış, birlikte olmamışlardır. Aşk evlerini çoktan terk etmiştir.Oynadıkları evlilik oyununun olmazsa olmazı "mükemmel" organizasyonlardır. Yasemin Murat'ın yaklaşan yaş günü partisi için canla başla uğraşmaktadır. Murat ise işe güce dalmıştır. Mutsuz rutinlerini hiç tanımadıkları bir kız bozacaktır. Bahar! Bahar, babasını hiç tanımadan annesi tarafından büyütülmüştür. Murat'ın ortağı Barlas'ın babası olduğunu öğrenince şirkete onunla yüzleşmeye gelir. Barlas tarafından kapı dışarı edilince şirkette Murat'la tanışır.Murat bu deli dolu kızdan etkilenir. Aşk Murat'ı çağırmış, gel demiştir. Murat aşkın rüzgarıyla sürüklenir, bir süre. Yanlış olduğunu bile bile. Çok geçmeden aklını başına toplar. Ne de olsa evlidir. Bahar'dan uzak durmalı, aşka karşı koymalıdır. Koyar da. Ta ki sürpriz partide her şey yerle bir olana kadar.

GEL DESE AŞK DİZİ SETİ NEREDE?İddialı kadrosu ve ilginç hikayesiyle dikkat çeken Gel Dese Aşk dizisi İstanbul'un çeşitli semtlerinde çekiliyor. GEL DESE AŞK BEĞENİLDİ Mİ?Entrikalı konusuyla dikkat çekeceği düşünülen dizi oldukça iddialı pazar dizileriyle mücadele edecek. Öte yandan reyting listesinde büyük bir değişiklik yaratacağı düşünülen diziye gelen yorumlar nasıl olacak belli olunca haberimizde bulabileceksiniz.