TV8'in Cengiz Semercioğlu, Seray Sever ve Eylem İpek Şafak'ı buluşturan sevilen programı Gel Konuşalım'da bir ayrılık yaşandı. Magazin gündemine dair her şeyin masaya yatırıldığı program, hafta içi her gün ekranlara geliyordu.

TV8'in Cengiz Semercioğlu, Seray Sever ve Eylem İpek Şafak'ı buluşturan sevilen programı Gel Konuşalım'da bir ayrılık yaşandı. Magazin gündemine dair her şeyin masaya yatırıldığı program, hafta içi her gün ekranlara geliyordu. yaz başından bu yana programın jüri üyeliğini üstlenen Seray sever ise Gel Konuşalım'a veda etti. Hal böyle olunca Gel Konuşalım Seray Sever neden yok? Niçin ayrıldı? İşte yeni programıSERAY SEVER NEDEN YOK?Seray Sever, Gel Konuşalım programından ayrıldı. Çünkü yine Tv8 ekranlarında yayınlanan bir başka programa transfer oldu. Peki Seray Sever geri dönecek mi? Şu an için böyle bir şey pek mümkün görünmüyor. DOYA DOYA MODA'DA JÜRİ OLDUGel Konuşalım'a veda eden Seray Sever, yine TV8'de yayınlanan Doya Doya Moda programına jüri üyesi olarak katıldı.

Son Dakika! Mersin'de Polisevine Bombalı Saldırı! Son Dakika! Mersin'de Polisevine Bombalı Saldırı!


Doya Doya Moda yarışmasının jüri koltuğunda Banu Noyan, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Gülşah Saraçoğlu yer alıyorlardı. Banu Noyan, geçtiğimiz cuma günü yayınlanan haftanın finalinde programa veda ettiğini açıklamıştı. Noyan, işlerinin yoğunluğundan ötürü bu kararı aldığını söylemişti.Doya Doya Moda programında Banı Noyan'dan boşalan koltuğa, bugün itibariyle Seray Sever oturacak.