2019 yılından bu yana Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkan başrolünde Gökberk Demirci’nin yer aldığı Yemin adlı dizinin final yapacağı ortaya çıktı.

Türk televizyonlarındaki dizi krizi her geçen gün katlanarak artarak devam ederken, var olan diziler de birer birer ekranlara veda ediyor. Bitmez denen diziler final yapıyor, yeni başlayan, yolu olduğu düşünülen dizilerin gözünün yaşına bakılmıyor. Diziler bu kadar kısa sürelerde tüketilirken, özellikle eski dizilerin finale doğru sürüklenmesi izleyiciyi hayal kırıklığına uğratıyor. Yakın zamanda onlardan birinin daha yaşanacağı ortaya çıktı.

O dizi, 2019 yılından bu yana Kanal 7 ekranlarında yayımlanan Yemin dizisi. Şu sıralar Show Tv ekranların yayınlanan Baba dizisinde rol alan Özge Yağız’ın şöhretle buluşturan dizi olan Yemin dizisi aynı zamanda Özge Yağız’a aşkı getiren dizi de olmuştu. Yemin dizisi setinde tanışıp sevgili olan Özge Yağız ve Gökberk Demirci’nin aşkına gıpta ile bakılıyordu. Dizi boyunca devam aşklarını Özge Yağız’ın diziden ayrılmasından sonra da devam ettirdiler. Hatta Gökberk Demirci’nin sevgilisi Özge Yağız’a ettiği evlilik teklifi çok konuşulmuştu. Çiftin bu yaz evlenmesine kesin gözüyle bakılırken Özge Yağız, sevgilisi Gökberk Demirci’yi terk etti. Özge Yağız’ın ayrılmak istemesinin nedeninin , yoğun çalışma temposu ve Demirci’ye vakit ayıramaması olduğu iddia edilmişti. Gökberk Demirci’nin ise bu ayrılık sonrası toparlayamadığı ve zor günler geçirdiği de iddialara arasındaydı.

ÖNCE SEVGİLİSİNDEN OLDU ŞİMDİ DE DİZİSİNDEN OLUYOR

Gözden kaçırmayın

Ah Nerede Bombası Patladı! Nil Keser Kimdir? Ah Nerede'nin Zehra'sı Nil Keser Oldu! "Torpil" Denildi! Ah Nerede Bombası Patladı! Nil Keser Kimdir? Ah Nerede'nin Zehra'sı Nil Keser Oldu! "Torpil" Denildi!

Gökberk Demirci şimdilerde ikinci şoku kariyerine yaşıyor. 2019 yılından bu yanan emek verdiği, eski sevgilisi Özge Yağız’la tanıştığı dizi olan Yemin dizisinin, Mayıs ayında final yapacağı ortaya çıktı. Kanal 7 ekranlarında günlük dizi olarak yayınlanan Yemin’in final yapmasına artık kesin gözüyle bakılırken, iddialara göre Gökberk Demirci’ye her geçen gün yeni bir teklif geliyor.

Şimdilerde Emanet adlı bir günlük diziyi daha yayınlayan Kanal 7 ve yönetiminin aldığı bu karar izleyiciyi hayal kırıklığına uğrattı. Şimdi akıllara tek bir soru var; Yemin dizisinin finalinde neler olacağı…

Oyuncu kadrosunda Gökberk Demirci, Setenay Süer, Can Verel, Ahmet Ömer Akıer, Gül Arcan, Büşra Oğur gibi isimleri bulunduran Yemin dizisinin hikayesi Nazmiye Yılmaz’a, senaryosu ise Başak Yazı Odası tarafından kaleme alınıyordu. Yönetmenliğini Reyhan Pekar’ın yaptığı Yemin dizisi Mayıs 2022’de izleyicisine veda edecek.