Gelin Evi 18 Şubat 2022 kim kazandı, bu hafta kim birinci oldu sorularının yanıtı programı ile takip eden izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, Gelin Evi 18 Şubat 2022 puan durumu nasıl oldu? Bu hafta Gelin Evi'nde kim birinci oldu?

SHOW TV ekranlarında Aslı Hünel'in sunumu ile yayınlanan ve ilgi ile takip edilen yarışma programı yeni Gelin Evi'nde haftanın finali başlıyor. Hafta başından bu yana 5 farklı gelin her gün evlerinde çeyizlerini gösterdi, tanışma hikayelerini anlattı aynı zamanda sunumlarını yaptı. Benim yarışmacısına gelinler tarafından ve Aslı Hünel tarafından puanlar verildi. Bugün ise haftanın birincisi belli olacak ve büyük ödül sahibini bulacak. Peki, Gelin Evi 18 Şubat 2022 kim kazandı? 18 Şubat Gelin Evi puan durumu nasıl oldu?

Show TV ekranlarında hafta içi her gün izleyicileri ekran başına kilitleyen ve reyting rekorları kıran Gelin Evi haftanın finali bölümü ile ekrana geliyor. Aslı Hünel’in sunduğu ve beş farklı gelinin birinci olabilmek için mücadele ettiği yarışma programında bugün büyük ödülü sahibini bulacak. Peki, Gelin Evi 18 Şubat 2022 haftanın finalinde kim birinci oldu? Gelin Evi 18 Şubat 2022 bu hafta kim kazandı? 18 Şubat gelin evi puan durumu ve merak edilenler haberimizde...

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?

gelin-evi-18-subat-2022-kim-kazandi-18-subat-gelin-evi-puan-durumu-2

Gelin Evi 18 Şubat 2022 bu hafta kim kazandı?

Gelin Evi'nde haftanın birincisi belli oluyor. Bugünkü bölümde son yarışmacı yarışacak son puanlamalar yapılacak ve ardından haftanın puan durumu açıklanacak. 5 yarışmacıdan biri bu haftanın birincisi olarak ödülü kazanacak. Gelin Evi 18 Şubat 2022 haftanın birincisi belli oldu. Bu hafta 10 altını Gözde kazandı. 

Gelin Evi büyük ödül ne?

Gelin Evi yarışmasında her hafta 5 farklı gelin yarışıyor. Yarışmacı gelinler evlerinin kapılarını rakiplerine atıyor ve aynı zamanda çeyizinden düğün videosuna kadar her şeye yorum yapılıyor. Ayrıca gelinler gün gibi sunumlarda yaparken günün sonunda puanlamalar yapılıyor. Haftanın finalinde 1. olan yarışmacı ise altın ödülünün sahibi oluyor.