Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta'da haftanın finali başlıyor. Bir haftadır devam eden maratonda bugün bir yarışmacı veda edecek bir yarışmacı ise bilezik ödülü sahibi olacak. Peki Gelinim Mutfakta 11 Mart 2022 bugün bilezikleri kim kazandı haftanın birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 11 Mart 2022 bugün kim elendi?

Kanal D'de hafta içi her gün Nursel Ergin'in sunumuyla ekranlara gelen Gelinim Mutfakta'da haftanın finali bölümü başlıyor. Her hafta cuma günü haftanın finali ile ekranlara gelen yarışma programında bir yarışmacının yüzü gülerken bir yarışmacıyı seni hayallerine ve büyük ödüle veda ediyor. gelinim Mutfakta'da bu hafta oldukça rekabet dolu geçti o nedenle sonucu kestirmek izleyenler için bir hayli zor olacak gibi duruyor. Peki Gelinim Mutfakta 11 Mart 2022 haftalık puan durumu nasıl oldu? 11 Mart 2022 Gelinim Mutfakta puanları nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 11 Mart 2022 kim elendi kim gitti? 11 Mart Gelinim Mutfakta bugün bilezikleri kim kazandı?

Gelinlerin mutfakta hünerlerini gösterdiği kayınvalidelerin ise kendi Gelinlerini bularak yüksek puanlar vermeye çalıştığı yarışma programı Gelinim Mutfakta'da haftanın finali heyecanı başlıyor. Bugün Gelinler son kez mutfağa girecek ve yemeklerini hazırlayacak. Bugün yapılacak olan puanlamalar haftanın finali için son derece önemli. Çünkü bugün bir yarışmacı hayallerine veda ederken bir yarışmacıyı ise 5 bilezik ödülünün sahibi olacak. Peki, Gelinim Mutfakta 11 Mart 2022 bugün puan durumu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 11 Mart kim kazandı? 11 Mart Gelinim Mutfakta kim elendi?

Gelinim Mutfakta 11 Mart 2022 puanları ve günün birincisi

Haftanın son gününde final ve eleme öncesinde gelinim mutfakta gelinlerin yeniden mutfağa giriyor ve hünerlerini gösteriyor. Bugün yapılacak olan puanlamalar gelinlerin yarışmadaki Akıbet açısından son derece önem taşıyor. Ekran başında izleyenlerde Gelinim Mutfakta'da puanlamayı yakından takip ediyor. Peki Gelinim Mutfakta 11 Mart 2022 puanları nasıl oldu? Gelinim Mutfakta bugünün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 11 Mart 2022 günün birincisi Miyase oldu. 

gelinim-mutfakta-11-mart-2022-kim-kazandi-11-mart-gelinim-mutfakta-bugun-kim-elendi-2

Gelinim Mutfakta 11 Mart 2022 kim elendi?

Hafta başından bu yana devam eden maratonda mücadele eden 4 yarışmacıdan biri bugün hayallerine ve ödüle veda edecek. 11 Mart Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Bu hafta en düşük puanları alan Fatma, elenerek yarışmaya veda etti. 

Gözden kaçırmayın

Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu? Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu?

Gelinim Mutfakta 11 Mart 2022 haftanın birincisi kim oldu? Bilezikleri kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 11 Mart 2022 haftanın birincisi ve bilezikleri kazanan yarışmacı açıklandı. Haftanın en yüksek puanlarını alan isim Yeşim oldu ve bilezik ödülünü de kazandı.