Gelinim Mutfakta 14 Mart 2022 puan durumu sonuçları izleyiciler tarafından merakla Takip ediliyor. Kanal D'de hafta içi her gün yayınlanan yarışma programında bugün yeni bir yarışmacı daha dahil olacak. Peki, Gelinim Mutfakta 14 Mart 2022 puanları nasıl oldu? 14 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı?

14 Mart Gelinim Mutfakta puan durumu sonuçları yine yakından takip ediliyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen Gelinim Mutfakta'da yeni bir hafta daha başlıyor. Gelinler yüksek puanlar almak çeyrek altın kazanmak için mücadele ederken Kayınvalideler ise kendi Gelinlerini bulunmak ve doğru puanlama yapmak için birbiriyle yarışıyor. Nursel Ergin'in sunumuyla ekranlara gelen Gelinim Mutfakta'da heyecan hız kesmiyor. Peki, Gelinim Mutfakta 14-18 Mart haftası yeni gelin kim? gelinim mutfakta 14 Mart 2022 puanları nasıl oldu? Gelinim Mutfakta günün birincisi ve puan durumu haberimizde…

Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü

Kanal D'nin sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta yeni bölümü ile Yeni haftaya başlıyor. Gelinim Mutfakta'da bugün yeni yarışmacı gelecek. Yeni yarışmacı ve kayınvalidesi ise ekranlardan tanıdığımız isimler. Haftanın ilk gününde gelinler mutfakta birbiriyle büyük bir rekabet halinde girerken kayınvalideler ise Kayınvalide odasında rekabetten uzak durmuyor. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu 14 Mart 2022 nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 14 Mart günün birincisi kim oldu, Çeyrek altını kim kazandı? 14 Mart gelinim mutfakta puanları ve detaylar haberimizde…

Gelinim Mutfakta'ya Deniz ve kayınvalidesi yeniden katılıyor

Yeni hafta başlarken Gelinim Mutfakta yarışmasına katılacak olan yeni gelin ve kayınvalide merak ediliyordu. Yarışmaya daha önce katılan ve elenen Deniz kayınvalidesi Hayat Hanım ile birlikte tekrar yarışmaya geliyor. Hayat hanım gelir gelmez kayınvalideler de büyük bir rekabet içine giriyor. Ayrıca hayatın verdiği puanlar gelinleri de rahatsız ediyor.

gelinim-mutfakta-14-mart-2022-puan-durumu-sonuclari-14-mart-gelinim-mutfakta-bugun-kim-birinci-o-2

Gelinim Mutfakta 14 Mart 2022 puan durumu

Haftanın ilk gününde yapılacak olan puanlamalar gelinler için oldukça önemli. Yepyeni bir haftaya iyi başlamak isteyen gelinler bugün yüksek puanlar almak çeyrek altının sahibi olmak istiyor. Gelinim Mutfakta 14 Mart 2022 puanları şöyle oldu:

Yeşim: 21 puan

Miyase: 17 puan

Hasret: 15 puan

Deniz: 5 puan

Gelinim Mutfakta 14 Mart 2022 günün birincisi kim oldu?

Bugün mutfakta hünerlerini gösteren gelinlerden biri en yüksek puanları alacak ve çeyrek altın ödülü kazanacak. Gelinim Mutfakta 14 Mart 2022 günün birincisi ve çeyrek altının sahibi Yeşim oldu.